Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzékeny vagyok vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzékeny vagyok vagy tényleg nem normális ez tőle?

Figyelt kérdés

Párommal nemrég kijöttünk együtt kamionozni, négykezesbe. Csak 1-2 évig tervezzük, amíg gyűjtünk saját házra valót. Tudjuk, hogy nem egy élhető életforma hosszútávon így, viszont aztmondtuk a cél érdekében kibírjuk.

Eddig a munka tetszik, viszont van néhány megnyilvánulása amit nem tudok hova tenni és nagyon rosszul esik.

Már tisztáztam az elején is, hogy sok türelme kell legyen velem, az első hónapokban kb ő lesz a tanítóm mert a suliban egyáltalán nem készítettek fel kamiont vezetni. Hamar tanulok, nincs velem gond viszont bármilyen apró hiba miatt felidegeskedik, pl tolatni tanultam egy parkolóban és nem úgy sikerült ahogy tervezte màr csapkodta a térdét és olyanokat mond hogy “hàt nem làtsz” “menjél már, nyomjad már, ne állj meg, mi az istók fszáér… “stb sokszor mèly, kiabáló hangon .

Nemrég pl majdnem nekünk jött valaki az autópályán a gyorsítósávról mert nem adott elsőbbséget, szerencsére gyorsan fékeztem és jeleztem neki így elkerültük a bajt. Eloszor szidta a másikat, majd letolt engem is hogy miért nem engedtem ki elénk.

Ahelyett, hogy normális hangnemben elmagyarázna dolgokat inkább agresszív lesz és magába mérgelődik meg letol.

Ez nagyon eltudja venni a motivációm és kedvem az egeszhez, pedig szeretném magát a munkàt, figyelek is maximálisan.

Gyerekkoromban anyukám nagyon sokat kiabált velem és nekem ez erzekeny pont.


Szerintetek nem kellene ennyire szívre vennem, fogadjam el hogy nagy a nyomás, stresszes es azért beszél így, vagy normális hogy rosszul esik és kikérem magamnak ezt a hangnemet ?


2022. dec. 8. 06:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Idegbeteg a palid.
2022. dec. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nekem sem könnyű ez, a közös jövőnk miatt vágtam bele főleg, hogy később jobb anyagi helyzetben legyünk és ne keljen évekig hitet fizetnünk. Úgy érzem nem érdemlem ezt a hangnemet tőle. Viszont tény hogy én mindig is érzékenyebb voltam, emiatt most kiváncsi vagyok objektív véleményekre.
2022. dec. 8. 06:20
 3/18 A kérdező kommentje:
Azért is furcsállom ezt mert amúgy máskor nagyon kedves, bújós, szeretget és szèpen beszél. Ilyenkor meg mintha nem is ő lenne, nem értem…
2022. dec. 8. 06:35
 4/18 anonim ***** válasza:
43%
Tetszik a napi kamukérdés.
2022. dec. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu?! Miből gondolod ezt?
2022. dec. 8. 06:52
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
Ha nincs vezetési rutinod minek vállaltátok be? Nyilván azért van 2 sofőr, hogy a másik pihenni tudjon, jelenleg ő nem tud, mert téged tanít, vagy felügyel. Egyáltalán hogy kaphattál jogsit, ha még tolatni sem tudsz?
2022. dec. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%
Ilyen a személyisége, ilyen szinten képes a stressz kezelésre. Nem egy palit hagytam már ott kisebb kirohanád miatt, sajnos sok gyerekkori traumám van, így nálam robbanékony, hirtelen haragú, stresszet nem tűrő ember szóba sem jöhet. Nem fog megváltozni a barátod, mert ennek nem hozzád van köze, hanem alap személyiségjegy.
2022. dec. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Egyebkent a gyereketekkel is ilyen lesz, annak pedig rengetrg uj dolgot kell am tanitani!
2022. dec. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%

Osztom 8 at

Kifogtál egy parasztot.

2022. dec. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
60%
Jézusom, be ne dőljetek már a trollocskának :D Persze, kiviszi kamionozni élesben, váltósofőrnek, miközben a kérdező tolatni sem tud, meg menet közben tanulja a vezetést :D
2022. dec. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!