Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legdurvább eset,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább eset, ami miatt összevesztetek, de később kibékültetek a párotokkal?

Figyelt kérdés
szakítás vagy csak mosoly szünet, mindkettő érdekel
2010. szept. 30. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Az ,hogy vasárnap ebédre márpedig csak azért is mákos kiflit kell enni.
2010. szept. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kriszti83 ***** válasza:
100%
Belépett a képbe az a bizonyos harmadik, szétköltözés, válás fontolása, aztán kibékülés és mai napig boldog együttélés- immár családként :)
2010. szept. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Moszuke ***** válasza:
48%
elhúztam a fejem amikor puszit akart adni.. rá 3másodpercre szent volt a béke.
2010. szept. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A párom családja meglehetősen vallásos (nem mély hívők, de az átlagnál fontosabb nekik a kereszténység). Megnéztünk egy filmet, amely kapcsán szóba került a téma. Én is meg vagyok keresztelve, de sosem gyakoroltam a vallást, nekem külön véleményem van erről a dologról. És úgy gondolom, hogy maga a vallás, az hogy miben/kiben higgyél, a lehető legszemélyesebb dolog a világon. Éppen ezért úgy gondolom, hogy le a szülő döntse el ezt a gyerek helyett. Ha majd idősebb lesz és érdekli egyáltalán a téma, utánaolvasgat, és kiválasztja (ha kiválasztja) a neki legszimpatikusabbat. Ezt én felvázoltam a barátomnak, aki ezen teljesen kiakadt. Azt is a fejemhez vágta, hogy oltár elé sem merne vinni, ha ezt megtudná a családja (magyarul, hogy nem lesz templomi esküvőnk). 1 hétig nem beszéltünk egymással. De kibékültünk. Elég komoly téma, biztosan fel fog még merülni az életünk során (ha máskor nem, akkor a gyerek születésekor), de egyelőre hanyagoljuk az erről való beszélgetést.
2010. szept. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Moszuke ***** válasza:

úristen..

ez a vallásos story durva:)

2010. szept. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
barátom anyja miatt... kicsit sárkány a mama... :S
2010. szept. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megcsalt a barátom másfél év után, (csók) de kibékültünk.
2010. szept. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ma 20:08

Ha ez boldogít, szerintem neked volt igazad, és én is ugyanígy tennék!

2010. szept. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
pár hónapja a barátom beteg volt, de már addigra meg volt beszélve hogy együtt töltjük a hétvégét vidéken. ott volt anyukám, nővérem meg nagymamám is. anya elvitte orvoshoz indulás előtt, vett neki gyógyszereket, aztán egész hétvégén odafigyeltünk rá. meg is gyógyult, én viszont elkaptam tőle és hétfőre nagyon rosszul voltam. úgy volt hogy délután 1 körül átjön meglátogatni, de abból du. 5 lett, mert otthon kellett segítenie. 20 percet töltött itt, rohadtul félve hogy visszakapja a betegséget tőlem (ami szerintem alapból nevetséges ha valaki antibiotikumot szed akkor nem kaphatja vissza..), majd rohant haza h neki még segítenie kell. 2 óra múlva felhívtam hogy miújság, mire közölte h elment nézelődni egy plázába.. nemhogy visszajött volna hozzám, ha már mi egész hétvégén körbeugráltuk, ő elment vásárolgatni. 2-3 napig veszekedtünk, ő makacskodott hogy ha visszamehetne az időben akkor is ugyanígy csinálna mindent.. aztán szakítottam vele. másnap találkoztunk és kibékültünk, azóta is együtt vagyunk :D
2010. okt. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!