Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a párom állandóa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom állandóan csak sorozatokat néz?

Figyelt kérdés

Hazajön munkából, eszik és már ül is a tv elé. A háziállatunkkal se foglalkozik, rá se néz, csak mehessen a tv elé. Hétvégén ugyanez a forgatókönyv, felkel és már nézi is vagy éppen moziba megy. Házimunkában nem segít, nagyritkán leviszi a szemetet. Jelenleg itthon vagyok betegen, de ez se hatotta meg, hazajött, evett és ment is a tv elé.

A legrosszabb hogy én is dolgozok napi 9 órát, nekem is jó lenne egy kis kikapcsolódás, de ehelyett hazajövök és főzök, mosok, takarítok. Amikor szabadnapos és én dolgozok, akkor sem csinál semmit itthon csak a tv előtt ül.


Mit tegyek?



2022. dec. 9. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kapj észbe és lépj.. helyetted senki sem lesz boldog.. a vergődő kismadár a leghosszabb taktika a figyelem felkeltésére, inkább fogd magad és menj el vmerre..
2022. dec. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
A szakitason kivul mi a bu banatot lehet szerinted meg csinalni kerdezo? Komolyan varazslok vannak itt szerinted? Varazslok vagyunk? Felnott no letedre gondok vannak..
2022. dec. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le mellé, és mondd el neki miket szeretnél, de! Maradj nyugodt, és tedd hozzá (csak ha úgy gondolod és meg is léped), hogyha a dolgok nem változnak, akkor tovább szeretnél lépni, és keresni egy olyan embert akinek fontos vagy és tesz a kapcsolatáért. Visszalépés nincs, sírdogálás nincs. Ha úgy döntesz hogy vége és visszatáncolsz, akkor nem fog komolyan venni, tisztelni téged, nem leszel hiteles akkor. Lássa, érezze hogy amit mondasz az komoly, és ha ezek ellenére nem akar tenni, akkor végképp egyértelmű hogyan kell dönteni. Ne akarj mindenáron rossz kapcsolatban élni, mikor lehetsz boldog is. Jobbulást!
2022. dec. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

hagyd a házimunkát, és nézzél te is filmeket.

ha ennyire függő, annak oka van.

eszképista céllal, azaz a valóságból való elmenekülés motivációjától hajtva sokan lesznek sorozatzabálók.

érdemes megkérdezni, mi bántja, mitől szorong, rákérdezni, mit jelentenek neki ezek a filmek, miért ilyen fontosak.

2022. dec. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mitől a párod?

Ha elköltöznél, észre se venné, csak a kaja hiányozna neki néha.

2022. dec. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Ülj le mellé, nézd a tvt. 1 hét után olyan rumli lesz, amit ő is észrevesz. Akkor meg megmondod, hogy most ő fog rendet tenni, mert te is fáradt vagy, és jól jön a segítség.
2022. dec. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gabesz147 ***** válasza:
100%

Gyerek nincs, a leírásból azt sejtem.

Lapát, ha nem hallgat a szép szóra.

2022. dec. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ez a fickó nem a párod, kérdező, csak egy pasas, akinek a cselédje vagy.
2022. dec. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!