Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "MÁR KIÉLTE MAGÁT" állapot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"MÁR KIÉLTE MAGÁT" állapot nem okoz nagyobb eséllyel megcsalást?

Figyelt kérdés
A KIÉLÉS az hogy számos szexuális partnere volt, és ebből az gondoljuk hogy hát megunta már a változatos szexet és ezentúl majd beéri a párjával élete végéig.

2022. dec. 9. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Én 20 éves korom körül faltam a pasikat, az utóbbi években viszont csak komoly kapcsolatban szexeltem. Ha az nem volt, akkor akár 1 évig sem feküdtem le senkivel. Szóval van ilyen igen. Ja és a hűségességhez semmi köze. Sok pasival voltam, de sosem csaltam meg senkit, mert van gerincem. Lehet más meg 20 éve az első párjával van, de szanaszét csalta már.
2022. dec. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
nem. ez olyan, mint hogy általában több kisebb fiatalkori kapcsolaton túl vagy, mire megállapodsz egy valóban komoly, akár élethosszig tartó kapcsolatban. egyszerűen mert bizonyos dolgokat legfőképp tapasztalat útján lehet megismerni.
2022. dec. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem attól függ a hűség, hogy szinglin ki hány emberrel volt és mit csinált. Nekem sok partnerem volt, de ga igent mondok a komoly kapcsolatra, pontosan tudom mit vállalok és nem keresek kerülőutakat meg kibúvót arra, amit megfogadtam a másiknak. Ha nehezemre esne, nem lennék párkapcsolatban, nem szeretem bonyolítani az életem fedősztorikkal meg sunyulással. Ennyire vagyok már felnőtt.
2022. dec. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Azert erkolcsoseghez meg is van koze aki par ital utana haza ment idegen ferfiakkal. Az olyan fajta nekem nem kellene kapcsolatra.
2022. dec. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Nincs ilyen, hogy "kiélés". Aki félre akar dugni, az 50 évesen is félre fog.
2022. dec. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

4

" Az olyan fajta nekem nem kellene kapcsolatra"


De azért megdugnád, ugye? AKkor miben is vagy te különb? :D

2022. dec. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
#6 abban, hogy ő férfi és úgy érzi, neki mindent szabad :)
2022. dec. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Hans Pötterman ***** válasza:
70%
Hát... Én "lehorgonyoztam " szinte az első nő mellett az életemben, valahol furdal a kíváncsiság, hogy milyen lehetett volna felelősség nélkül szórakozni,de így alakult. Megcsalni sose fogom nyilván, de fogalmazzuk úgy,ha újra kezdhetném,nem hagytam volna elmenni a levesbe a fiatal éveimet.
2022. dec. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Pont, hogy ez az, ami nem okoz megcsalást. Én sokat buliztam, pasiztam, volt több kapcsolatom, hosszabb rövidebb, volt csak szex, volt sok flört... Úgyhogy nekem abszolút nincs semmi, ami hiányozna, kiéltem magam rendesen. Mielőtt összejöttem volna a barátommal, már úgy voltam vele, hogy szeretnék "lehorgonyozni" valaki mellett. Soha nem jut eszembe, hogy mással szexeljek és nem is fog, mert szexeltem már másokkal.
2022. dec. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Heti egy szex utan teljesen jogosult vagyok szeretoket tartani.


Nem kieles kerdese . Egy roncs lefarast gusztustalan pasim van,de nincsxidom szetvalni meg kulonvalogatnj a cuccainkat.

2022. dec. 11. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!