Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha túlságosan kötődök?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha túlságosan kötődök?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Barátom van már lassan 1 éve aki kábítószer függő az elején még bulis volt mászkálni elvoltunk hülyéskedtünk, de ahogy elkezdtek telni a hónapok elkezdett leszarni beszélgetni az exével olyan lánnyal találkozott akivel nem szerettem volna, hogy találkozzon és ez már rég volt, de én most tudtam meg és akkor nekem azt mondta nem vele volt és nem meg csalt mert egyik haverja is ott volt még ezt biztosra tudom, de nem is ez a lényeg ha be van állva olyan mint egy kisangyal törődik velem szeret és talán ő volt az első aki megmutatta milyen az mikor igazán szeretve vagyok és talán ezért nem tudok vele szakítani.. Pedig többszőr is elhatároztam soha nem megyünk el együtt egy moziba vagy kirándulni ott hagytam miatta az iskolát a munka helyem a családomnak hátat fordítottam ki lettem dobva otthonról, hogy vele tudjak lenni minden időt amit velem tőlt.. Nem tudom mit tegyek mert ha szakítok vele anyukámék nem fognak támogatni mert nincs semmi végzettségem sehova nem vesznek fől ami nyílván érthető 8 általánossal munka ügyin is azt mondták menjek vissza tanulni csak szeptembertől tudok majd elmenni esti sulira. Azt szeretném tudni miért kötődök hozzá ennyire miután többször is azon kaptam, hogy az exeivel beszélget hazugságokon kaptam meg kitudja még mit nem tudok sajnos teljesen öszze vagyok törve és fogalmam sincs mit tegyek valaki tud nekem választ adni ezekre? Hogy lehet kilépni egy ilyen mérgező kapcsolatból?

2022. dec. 9. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötődsz te túlságosan, csak nincs hova visszamenned. Tök jókat írsz mostanában, erről megint lehet társalogni.
2022. dec. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebb benne maradni a biztos rosszban, mint elindulni az ismeretlenbe..
2022. dec. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Függésben vagy, nem kötődsz. Nincs hova menned, és gondolom a híd alá meg nem szeretnél.
2022. dec. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos neked o a drog, te is fuggo vagy, csak o a fuggoseged...

Olvasd el, hogy mit jelent a tulszereto no kifejezes.

En is vegigcsinaltam es rohadt nehez!!!!

2022. dec. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!