Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akivel már 6 éve együtt vagyok,ő az első komoly kapcsolatom vele vesztettem el a szüzességem. Ő nagyon szeret engem, de engem jobban elkezdtek érdekelni más nők. 1 évet együtt is éltünk. Ugy érzem gyengébbek az érzelmeim felé. Szeretem jól elvagyunk ilyesmi csak az a baj hogy nem nagyon szokott hiányozni. Félek ha szakítanák vele más nő már nem nagyon szeretne engem.Lehet hogy 6 év után ez természetes hogy rá untam,amúgy magamnak való ember vagyok,jól elvagyok egyedül. Ő olyan mint egy jó haver extrákkal.

2022. dec. 11. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
6%

Olvassgass a dolgok után. Próbáld meg jobban megismerni meg magadat is, hogy mi hozott titeket össze. Nagy baj lenne utólag rá jönni hogy mennyire értékes. Hidd el, én inkább a langyos, nyugodt vizet választanám, mint hogy keresgéljek a sok csaj között. Többségük lehúzó energiavámpír aki apát keres miközben királynőnek gondolja magát aki megérdemel mindent, és besértődik ha valamit egyedül kell csinálnia. Kegyetlen. Tanuld meg értekelni őt, olvass más fiúk tapasztalatairól. Sok csaj talán jó, de csak látszólag és az elején.


Amikor az életüket megismered, rád öntik a felelősséget mindenért. Szexelgetni jó lehet, de üres, és többet várnak el tőled mindig.

2022. dec. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

te, te te

semmi másról nem szól a szöveged, mint az önös érdekeidről.

hogy a bnőd szeret, de ki fog téged majd szeretni.


sehol nem írsz kölcsönösségről, vagy hogy te mit adnál a másiknak.

az ilyen önző ember maradjon egyedül.

2022. dec. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Annyira undorítónak találom ezt a felfogást. Vele maradok, mert más nem szeretne. Kész vicc. Szerintem szakits vele, ő csak jól jár.
2022. dec. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Az exem pontosan ugyanezt csinálta. Úgy kiraktam hogy a lába se érti a földet! Menj és kurogass nőket neki meg add meg a lehetőséget hogy valaki sokkal jobban tudja szeretni mint te!
2022. dec. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakits
2022. dec. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Noren1989 ***** válasza:

Édesf@szom.


Na jó, elmondom, h h működnrk ilyenkor az egyszerűbb emberek:

1, szakítanak,

2, szakítàs utàn még azért kontaktban maradnak,

3, egoboost-nak hasznàljàk a màsikat.


Ezek nem eshetőségek, hanem lépések, ha nem lenne vilàgos.

Rajtad àll, hogy melyik utàn àllsz meg.

2022. dec. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Igen, ilyen felfogással inkább maradj egyedül, és inkább hagyd, hogy boldog lehessen egy olyan személy oldalán, aki szereti őt.
2022. dec. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szakíts vele. Ő biztosan jobban jár :D
2022. dec. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

“Olyan mint egy jó haver extrákkal”

Neked fordítva hogy esne ha a barátnőd így nyilatkozna rólad? Mert valamiért mégiscsak vele vagy 6 éve…megmondom : gondolom semmi baj nincs a lánnyal, csakis saját magaddal: bejött a társadalmi nyomás, a kapuzárási pánikod, és az hogy még nem tudsz elköteleződni. Ez helyén van (valószínű évek múlva bánni fogod) de akkor ne húzd a másik idejét mikor a napnál is világosabb hogy már nem szereted. Fiatal vagy megalkudni, ahogy ő is. Szakíts!

2022. dec. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatban mindig vannak jobb és rosszabb időszakok.


Én nem szeretnélek leszólni azért amit írtál vagy amit érzel. Azt javasolnám, hogy egy pszichológussal beszéld át a félelmeidet, hogy a mindkettőtök számára megfelelő döntést tudd hozni.

2022. dec. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!