Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki racionálisan gondolkozva teljesen el tudja magában nyomni a szerelmet, és úgy viselkedni mintha sosem lett volna szerelmes, csak mert meg van róla győződve, hogy ezzel jobbat tesz hosszú távon a másiknak?

Figyelt kérdés
És vagy tényleg semmit nem érez már, vagy csak elrejti, hogy ne akarja a másik fél?
2022. dec. 12. 18:45
1 2
 1/16 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Elrejteni el lehet látszólag akár teljesen is,de attól még ott van legbelül. Kellemetlen dolog.
2022. dec. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

senki nem dönt más emberek helyett csak a maga nevében.

Nem lehet olyan dontéseket hozni hogy NEKI így jó, neki igy lesz jobb és igy tovább, mert ez az Ő döntése neki mi jó meg mi nem.


Ha vki elhatárolódik vkitol vagy onbizhiánybol van, vag, értéktelennek tartja magát a másikhoz vag, szimplán nem kell neki a másik de soha nem a másikért dönt hanem saját magáért ami neki a legjibban fekszik.


Mondjuk pártolom is azt hogy olyannal nem is kell egyutt lenni aki mellett kisebbségi komplexusunk van vagy másodhegedűsnek ertektelennek erezzük magunkat. Ha ilyet is választunk nem a másik hibája a mi dontesunk.


A plátoirol is mindenki saját maga donti el hogy akar e szenvedni elérhetetlenek miatt vagy nem. Nincs olyan hogy a plátoinak jobb ha engem meg sem ismer. Helyette nem dönthet nem is tud egyik ember másik helyett donteseket hozni.

2022. dec. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én megtettem. Semmi köze nem volt a másik félnek hozzá, egyszerűen a saját érdekemben, tudtam, hogy semmi értelme.

Miért gondolod, hogy ez rólad szól?

2022. dec. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
El lehet nyomni, idővel meg eltűnik az érzés. Nyomós okom volt rá. De tapasztalat alapján kivitelezhető.
2022. dec. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az elég nyomós indok szerintem az érzések rejtegetésére, ha olyanba szeretsz bele, aki kapcsolatban van és kb rajtad röhög és szórakozik, mert részéről szóba sem jöhetsz... Nem neki teszek szívességet, hanem magamnak (bár nem túl egészséges bármit is elnyomni).
2022. dec. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
akkor szokták elnyomni, ha van párjuk, gyerekük, és mellette beleszeretnek másba, de bonyolult lenne és fájdalmas faképnél hagyni a családot.
2022. dec. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Hármad válaszoló, te szeretted és simán el tudtad nyomni magadban? Ő szeretett? Vagy miért nem volt értelme? Azért gondolom, hogy rólam szól, mert ez volt a magyarázat, hogy azért legyen vége mert nekem ez a kisebbik rossz. De lehet nagyon naiv vagyok, és egyszerűen csak nem akarta eléggé.

Nem plátói dologról vonatkozik a kérdésem, hanem arról, ha mindkét fél akarta, de az egyik kihátrált.

2022. dec. 12. 20:08
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

kérdező, a lényeget mondd már, van neki családja?

mert ha van, érthető.

ha nincs, akkor soha nem is volt igazán szerelmes beléd, vagy időközben kiábrándult.

2022. dec. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nincsen, nekem van…
2022. dec. 12. 20:41
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Erős akarat kell hozzá.
2022. dec. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!