Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki ha nem akar feleségül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha nem akar feleségül venni a párom? Volt egy válása, és közös gyerekük is van, azt mondta ez csak egy papír, és hogy én azért vágyok rá mert nekem nem volt még.

Figyelt kérdés

2022. dec. 13. 09:09
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
94%

Ez nem olyan, hogy ciki vagy sem.


Ő nyilván nem hisz a házasság eszméjében már, te igen.

2022. dec. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
De az nem ciki hogy a volt párja a felesége volt, én meg megmaradok barátnő szinten?
2022. dec. 13. 09:18
 3/35 anonim ***** válasza:
99%
Cikinek éppen nem ciki, de ha neked fontos a házasság, ő pedig nem akar nősülni, akkor sajnos nem egymást keresitek.
2022. dec. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Mivel nem volt esküvőm így nem tudom hogy fontos e, de mindig úgy emlegeti a gyerek anyját hogy a volt felesége, nem pedig a nő keresztnevén.
2022. dec. 13. 09:25
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Kinek ciki? A külvilágnak? Nekik szól a kapcsolatod?


Itt az a kérdés, hogy NEKED rosszul esik-e, és ha igen, és neked ez fontos, akkor hogyan tovább.


Tök mindegy, más mit mond, ha ez neked is megfelel így, mert te élsz vele, te szereted és a külvilág ítélete nem számít, ha különleges a kapcsolat, boldogok vagytok, akkor már többet elértetek, mint azok, akik külső hatás végett összekötik az életüket valakivel, akivel nem kellett volna.

2022. dec. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Neked lehet, hogy más mit gondol azzal ne törődj.
2022. dec. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
97%

Mivel nem volt esküvőm így nem tudom hogy fontos e,


Dehogynem tudod.

Én is tudtam, még mielőtt összeházasodtunk volna, hogy nekem fontos, igen. Ezt el is mondtam, hogy nekem fontos és szeretném. Természetesen nincs örihari ha te nem, de nekem ez fontos és más kategóriának érzem a férjem-feleségem mint a hapsim-csajom felállást.

Mi már 40+-osak vagyunk, de még nem volt ezelőtt esküvőnk a gyerekeink szüleivel. Most egymással meg lett.

2022. dec. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
20%

És milyen igaza van. Már elsőre se kellett volna, csak hát a naiv balekság győzött a logika felett.


De ez nem egy olyan dolog ami áthidalható, ennek szakítás lesz a vége.

2022. dec. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
De akkor miért úgy emlegeti hogy a volt felesége? Miért nem hogy pl: a Kati?
2022. dec. 13. 09:40
 10/35 A kérdező kommentje:
És mindig amikor egyeztet a gyerek miatt, mondja hogy hívja a volt feleségét, megkéri a volt feleségét hogy elvihetjük e hetközben a gyereket pl moziba
2022. dec. 13. 09:41
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!