Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a párotokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a párotoknak sok alkalmi kapcsolata volt korábban?

Figyelt kérdés
Női és férfi véleményére egyaránt kíváncsi vagyok.

2022. dec. 13. 10:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%

Mennyi az a sok?

Igen, zavarna, de ha tetszik, akkor elnézem. Nő vagyok.

2022. dec. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%
Nem egyeztettünk egzakt számokat mikor megismerkedtünk. Nem tudom, hány nővel volt a férjem előttem és egyáltalán nem is érdekel.
2022. dec. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Engem zavar ha a férfinek sok volt, pl 30 feletti szexuális partner. Egy baktériumtenyészet lehet akkor, ezen kívül lelkileg se 100-as.
2022. dec. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Engem nem, de nem is szoktam ezeket átberszélni. Egyáltalán nem érdekel, hány nővel volt eddig, kik az exei, stb. Nálunk szerintem csak az jött szóba, hogy mik voltak az előző komoly kapcsolatainkban a buktatók, miért lett vége, mit tanultunk belőle.. ennek legalább van értelme a szememben, az alkalmi partnerek számának nincs.
2022. dec. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
45%

Zavart és most is zavarna. Soha nem is kezdtem olyan nővel, aki falta a pasikat. Szerencsémre még az első randik alatt kiderültek ezek, hagytam is őket. Nem egymást keressük.


F

2022. dec. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
70%
Általában a férfiakat zavarja ez, a nőket nem érdekli. Bár én olyan pasival se járnék, aki folyton az előéletemben kutakodik és kettős mércét használ. Az ilyenek amúgy sem százasok, idővel átmennek kontrollmániás, birtokló állatokba, már tapasztaltam.
2022. dec. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%
Engem nem zavar, mert nekem is “sok” volt. Azt is megértem, ha valakit zavar, minden joga megvan rá. Azzal nem tudok csak egyetérteni, ha valaki csak a nőket ítéli el emiatt.
2022. dec. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
57%

Zavar.

Nem jövök össze riherongyal.

22N

2022. dec. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem "zavar", szimplán nem kezdek ilyen kapcsolatba. Nekem a szex a párkapcsolat része, ilyen értékrendű partnert kerestem mindig.
2022. dec. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

Mit a jelent a sok?


Mert például, ha ilyen 10 körüli a szám akkor az szerintem egyáltalán nem sok és szerintem elfogadható. Amúgy se lenne hozzá semmi közöm. De azért, ha azt mondja, hogy 150 akkor lehet furán néznék és kételkednék, hogy ebből lehet-e monogám kapcsolat.

2022. dec. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!