Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri bosszút állni?

Figyelt kérdés

Az a személy, akit nagyon szeretek, nagyon csúnyán viselkedik és bánik velem. Üt, köp, pofoz. A kocsi ajtót rám csukta, lila foltos lettem miatta. Tudom, hogy a bosszú nem a legjobb választás, de amiket én érte tettem, nem ezt érdemlem. Undorítóan bánik velem, én próbáltam vele higgadtan, nyugodtan beszélni, de nem lehetett. Ő össze tört engem, akkor én miért ne tehetném vele?

El akarom mondani az anyjának, hogy leszbikus és szeretném ha a munkahelyén is megtudnák. Amiket velem tett,kapja vissza.


2022. dec. 14. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Ez a bosszú? Elég gyenge.


Bár a trollkérdés se túl erős!

2022. dec. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Neki ez elég nagyot ütne
2022. dec. 14. 11:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Aha, és a szakítás nem opció mert...?
2022. dec. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagyok benne, hogy te már írtál ki a napokban kérdést, hogy szenvedtek egymással és ő nem vállal fel téged.


Ne bosszút állj, hanem hagyd ott. Az ilyesmi nem elfogadható egy kapcsolatban.

2022. dec. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Noren1989 ***** válasza:
100%
Ez a làtlelet+feljelentés kategória...
2022. dec. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas... Szakítás, lerázás nem opció?
2022. dec. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!