Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kedves szeretem, ha bunkó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kedves szeretem, ha bunkó, utálom. Hogy ráncigalhatja így az érzelmeimet mint vmi marionettbábut?

Figyelt kérdés

Hogy létezhet az hogy képtelen vagyok olyan érzelmekre, amiket én akarok?

Ehelyett mindig olyan érzelmeim vannak, amiket ő vált ki belőlem.


Hogy lehet az hogy amikor utálom szakítanék vagy szakítok azután meg tud fűzni de nem azzal hogy beveszem a dumáit, hanem azzal hogy érzelmeket, szerelmet vált ki belőlem.


És ez így váltakozva mint vmi hullámvasút.

Hogy szórakozhat egy ember egy másik ember érzelmeivel?

Én miért nem tudok így szórakozni más emberek érzéseivel? Hogy ha akarom szerelmes belém, ha akarom meg nem.


Hogy lehet mások érzelmeit befolyásolni irányítani?

Ha én direkt ronda vagyok neki, vagy hanyag lusta vagy szexutáló, vagy bármi, akkor sem tudom elhidegíteni. Tapad akkoris.

Hogyan válthatnám ki én is belőle hogy múljon el a szerelme, kötődése és kopjon le?

És hogyan csináljam hogy ne legyek belé szerelmes amikor kedves tökéletes, meg minden jó?



#érzelmi vasút
2022. dec. 14. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerelem, inkább egy toxikus kapcsolat.
2022. dec. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De szerelem.

Ismerem magam ha en szerelmes vagyok. Hogy akkor mit érzek.

2022. dec. 14. 18:15
 3/12 Sunshinedoll ***** válasza:
86%

Nem az érzelmeket kell befolyásolni, hanem regulálni a reakcióidat. Az,hogy mások befolyásolják, hogy érzed magad az egy benned lévő hiba, amin lehet javítani.

A másik problémát meg könnyen mg tudod oldani úgyh kinyitod a szádat és megmondod neki, hogy viszontlátásra és kopjon le.

2022. dec. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Es hogyan ne legyek szerelmes?

Amugy meg siman kinyitom a szám. Nem egyszer szakitottam mar.


(A szakitás más téma. Engem az érdekel, hogy hogy a francba tud ő engem szerelembe ejteni?

2022. dec. 14. 18:21
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Láthatóan működik a stratégiája, ezért teheti meg. Ha már az első ilyen után megálljt parancsolsz, nem lett volna folytatása.
2022. dec. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ha nem lennék szerelmes akkor vele sem lennék.

Ha nem lennék szerelmes ki sem békülnék.

Nem is akarok szerelmes lenni.

Es idegesít, hogy pedig kiváltja.

Az egomat is sérti, hogy egy másik ember "uralkodik" rajtam.

2022. dec. 14. 18:37
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt te csinálod magaddal, nem ő veled.
2022. dec. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Magamtol nem vagyok szerelmes.

Akkor érzem amikor kedves, lenyűgöz, hatással van rám.

2022. dec. 14. 19:34
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Traumatikus kötődés.

A szerelem pedig nem minden, nem elég egy kapcsolat működéséhez. Egy drogfüggőbe/fizikai bántalmazóba is lehet szerelmes mondjuk barátnőd, neki is azt tanácsolnád, hogy próbálja meg félretenni az érzelmeit és szakítson meg minden kapcsolatot velük, nem igaz?


Te is ezen a skálán mozogsz, csak nem olyan szélsőséges, mint a felhozott példa.

2022. dec. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt inkább te vagy a beteg kérdező. Te vagy érzelmileg instabil.

Saját magadat rángatod.

2022. dec. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!