Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ja n3m fogad el indokokat mivel indokoljak h nem akarok találkozni?

Figyelt kérdés

Munka utan szoktam vásárolni vagy vásárolgatni aztan go haza.

Ez este fel 6 fel 7 közt.

Ezt ő annak veszi hogy en mindog csavarogni meg pasizni akarok hátha összefutok valakivel.es erőszakosan jonni akar elém a munkába kocsival hogy ő szivesség alapon elvisz.

(Egy rakat ilyen van hogy mindenfélét szivességnek álcáz közben nem is nyújtana semmit ha nem kontrollrol lenne szó. Legutobb csak azert adott penzt is nehogy másik pasitol kérjek. Amugy hagyna éhenhalni is. Es ezt is ugy állitja be hogy ő empatikus meg támasz es hazudik. Mert nem az.)


A lényeg hogy nem akarok munka utan vele vásárolni mert sminkelve se vagyok, sima rossz edzőben vagyok, nem akarok vele igy találkozni se, meg vele vásárolni se csak beszaladni vmi sarki boltba és kész.


De nem fogadja el ezeket indoklásnak, mert hogy en sminktelen edzoben is tetszem neki, nem érti azt hogy engem zavar saját magam előtt és nem az zavar hogy elotte szégyellném.

És kihozza azt hogy Vele nem akarok vásárolni, akkor az neki gyanús hogy nélkule meg igen.


(Nem szakitós válaszokat várok üresagyúaktól)



2022. dec. 15. 07:02
 1/10 A kérdező kommentje:
HA nem fogad el ilyen indokokat akkor milyet
2022. dec. 15. 07:04
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Akkor semmilyet sem fog. Én ezt a viselkedését nem tűrném 1 percig sem, de ez én vagyok. Te meg azt csinálsz, amit akarsz, ha ennyire kell ez az ürge.
2022. dec. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Ti most együtt vagytok vagy randiztok, esetleg ismerkedtek vagy mi a fene van köztetek, mert csak az nem lett leírva.
2022. dec. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Akkor tessék sminkelni, kiöltözni és lehet együtt boltba menni. Ha csak az a bajod, hogy smink és cuki ruci nélkül lát, akkor erre könnyű megoldást találni. Mondjuk, ha a melóhelyen nem ciki, akkor őszintén nem értem a párod előtt miért is lenne az, de nem kell nekem mindent értenem.

Felnőtt ember vagy. Ha egyedül akarsz boltba menni, hát tedd. Ha egy kontroll mániás idióta kell, hát elked rajta. De, mindkét esetben vállald a felelősséget és a következményeket. Amúgy sem árt eldönteni, hogy önálló akarsz lenni, vagy ezt a pasit akarod, mert a kettő üti egymást.

Lehetőségeid :

-szép ruhában, sminkelve dolgozni menni, hogy utána Don Juan pórázán lógva nyugodtan mehessetek együtt boltba

- telefonon felhívni a kis Casanovát és végig tartani a kontaktot, hogy normális öltözékben, smink nélkül, nagyjából egyedül mehess boltba

- felnőtt módra behúzni a határokat és tartani azokat, akármilyen hisztit vág le, amit már az anyjának meg kellett volna tennie. (tudom, tudom, én nem érthetem, hogy ő egy kincs, úgyhogy fogjam be) gondolom ez az opció se létezik számodra. Úgyhogy a maradék kettőből választhatsz.

2022. dec. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Azt mondom, menekülj ebből a kapcsolatból. A párod féltékenysége olyan mértékű, amely azt vetíti előre, hogy rabláncon fogsz mellette élni és minden önállóságod elveszik. Ebből csak szenvedés lesz, ne is reménykedj másban.
2022. dec. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Ha szakítani nem akarsz, akkor szenvedj. Mi üresagyúak nem érthetjük meg sosem, hogy milyen élvezetes az állandó stressz és veszekedés életed szerelmével.
2022. dec. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%
Én az üres agyammal képtelen vagyok neked olyan indokot írni, ami egy ilyen hímneműnek elfogadható lehetne. És veled nőneművel is képtelen lennék megértetni ilyen üres fejjel, hogy miért is nem jó az a helyzet, amiben jelenleg benne vagy. Mea culpa.
2022. dec. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
97%
Szintén egy üresagyú vagyok. Nem kell a férjem jóváhagyása, hogy munka után a tescoba megyek-e vagy a lidl-be, esetleg egyenesen haza. Felnőtt gyerek vagyok már, eldöntöm, nem koslat utánam és nem kell elkéredzkedjek boltba.
2022. dec. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%
Én mint egy újabb üresagyú a 4-es válaszát tanácsolom, sminkeld ki magad vagy élőben közvetíteni kell a vásárlásodat.
2022. dec. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Megmondod, hogy most nem akarsz találkozni. Pont. Nem a gazdád, és nem rendőrbíró, hogy mármit is indokolni kelljen, hogy jogos-e, meg engedélyt kelljen kérni.

Találd már ki, hogy te reszketsz egy birtokló, lealázó pasiért, vagy egyenrangú és szabad akarsz lenni a párod mellett. Ez, amit leművelsz, csak egyszerű hiszti. Ha nincs min veszekedni, majd csinálsz rá okot. Miközben te se tudod, hogy mit akarsz, de azt adja meg de azonnal.

2022. dec. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!