Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszindulatú vagyok a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszindulatú vagyok a párommal szemben?

Figyelt kérdés
A párom (26N) súlyos depressziós, terápiára jár, de még ígyis sokszor van rosszul, sokat sír. Olyankor persze hozzábújok, vigasztalom, de tudat alatt, igazából szeretem így látni megtörten, kiszolgáltatottan. Sajnos nem tudom mitől van ez, de mindig izgatott más előlény szenvedése, persze ettől még szeretem a párom.

2022. dec. 15. 12:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A pszichopata kezdőcsomagot úgy látom megkaptad.
2022. dec. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Rád is rád férne egy terápia...
2022. dec. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
49%

"szeretem így látni megtörten, kiszolgáltatottan"

Ez így beteg gondolat.

De ha azt érzed, hogy jó, hogy te erősebb vagy és tudsz neki segíteni, akkor hajrá, segíts, ha szereted.

2022. dec. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
65%
Troll kérdés.
2022. dec. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%

"Sajnos nem tudom mitől van ez, "

Attól, hogy genetikailag defektes vagy. Ez nem gyógyítható.

2022. dec. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért szereted, mert szenved. Ahogyan gyógyulni fog, úgy fogsz kiszeretni belőle, ha nem változol meg.

Szerintem menj el te is ahhoz a pszichiáterhez és négyszemközt mondd el neki ezt őszintén. Akkor van esély, hogy téged is rendbe rakjon (vagy ajánljon kollégát maga helyett), és immár két lelkileg egészséges embernek egészséges kapcsolata lenne a tiétek.

2022. dec. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem te is jelentkezz be terápiára oda, ahova a párod jár.
2022. dec. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Vélhetően élvezed azt a kontrollt, amit ilyenkor gyakorolhatsz felette, hogy gyenge és akarattalan. Ez nem pont a szeretet definíciója. Aki szeret valakit, az boldognak akarja látni a másikat, együtt örül, ha a másik boldog, és átérzi a fájdalmát, nem pedig örül neki. Valóban javasolt egy terápia, hogy ránézz, miért lehet ez az érzés benned. De ne oda menj, ahová a párod jár, nem járhattok egy terapeutához.
2022. dec. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
37%
Én csak azok szenvedését nézem élvezettel akik ártottak nekem :) sőt ha tehetném olyankor meg is dupláznám a kínját....
2022. dec. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

"Szerintem menj el te is ahhoz a pszichiáterhez és négyszemközt mondd el neki ezt őszintén."


Én nem vagyok nagy híve egy fizetős beszélgetőpartnernek, ráadásul eleve nem bízok meg senkiben annyira, hogy elmondjak mindent magamról.

2022. dec. 15. 19:42
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!