Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 35 körül komolyan vegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 körül komolyan vegyek olyan kapcsolatot, amiben heti egyszer tudok találkozni?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni őröljem én magam akkor amikor én dolgozom ő szabadnapokon van, vagy vegyem lazára, azt csinál amit akar, hátha elviszik egyszer és nem leszek frusztrált ha már egyedül vagyok?


Ő aztán mindent bizonygatna, gyürűt akar, meg nagy szavakkal dobálózik, így, hogy súlya sincs ilyen helyzetben hogy heti 1. Tudja, hogy így ugysem házasodom ilyen kapcsolatba. Én reálisan beszélek, ők meg dobálózik a nagyszavakkal.


Én heti 6 nap munka szinte nonstop, ö meg 2 nap munka 2 nap szabad. Azt csinál amit csak akat a hátam mögött.

Mikor még nem ilyen beosztásban voltam bőven tudtunk együtt lenni.

Kb fél éve van ez.


És elengedném, keressen mást, mondtam is neki, nekem nem kell ez, de nem kopik le:(

És ha nagyon erőlködöm ezen a témán akkor elkezd veszekedni, hogy lehet csalom. Nem tudom le sem rázni.

De minek van egy heti egy alkalmas nővel?

Ezt érdemlem, hogy esetleg csaljon és nyitottban van velem?

Illetve inkább az érdekelne hogyan rázzam le?

És amugy jól látom, hogy ne vegyem komolyan?

(Amúgy együttjárás nem szexkapcsolat. Mindenhol együtt jelenunk meg, egymás szüleivel elvagyunk, gyereket is akarna, én így meg biztos hogy nem.

Leheg neki jó egy mingli alkalmi kapcsolat, nekem nem.

Miért kell nekem azon kínlódni hogy szakítsunk, miért nem hagy, meg minek tapad rám.


2022. dec. 15. 18:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
49%
Azért nem hagy, mert neki ez a heti 1 oké. Nem akar elköteleződni, de jó az energiádat szívni mikor heti 1x szükséges. Ez nem kapcsolat, hanem egy nagy nulla. Tiltsd le mindenhol és ne adj neki esélyt a kommunikációra. eleinte nehéz lesz és lehet sokáig fog bombázni, de amint megérzi, hogy valóban nincs rá szükséged, örökre etűnik. Minden csak rajtad áll.
2022. dec. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

A leghatalmasabb baja mikor legutobb is mondtam a szakítást hogy karácsonykor nem akarok vele lenni? Megígértem!

A karácsonyon pattog.

(Nem tök mindegy mikor szakítunk??)

Akkor én érzem jól végülis?

2022. dec. 15. 19:06
 3/24 anonim ***** válasza:
54%
Én nem pazarolnám az időmet ilyen "kapcsolatra". Határozottan megmondanám, hogy részemről ez így nem pálya. Fél év alatt változtathatott volna, ha szerinte érdemes lenne, de nem tette. Ő nem fog szakítani, mert kényelmes neki így.
2022. dec. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
35 évesen ennyi észt...
2022. dec. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
62%
Mi a gond ezzel? Mármint azon kívül, hogy gyűrűzik meg ilyen baromságok, amit tényleg nem kellene? A heti 1 vagy 2 találkozó teljesen jó, de a sallang meg a nagy szavak nélkül. Minek megjátszani? A valóság úgyis szar.
2022. dec. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
53%

Tiltsd le mindenhonnan

(ha menne hozzád, ne nyiss ajtót), határozottan mondd meg, hogy nem akarod tovább folytatni ezt a kapcsolatot.

Ne add be a derekad Karácsony miatt, se Szilveszter miatt, mert azt veszed észre, hogy a Valentin nap közeleg, vagy a Húsvét.

Ne vedd figyelembe, csak észre veszi magát és végre lekopik.

2022. dec. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Az egész ott van elcsúszva hogy ezekről nem ő tehet. Én vagyok aki nem akar pl együtt élni, mégcsak hibáztatni sem lehet. És ezzel vissza is él. Hogy mindent rámken.


De az engem már nem is érdekel, ki hibás, ki nem hibás, vagy nem hibás senki, vagy hibás valaki. Én ezt az egészet nem akarom.

De ahelyett hogy kezet fognánk elköszönnénk, hisztizik, megcsalással vádol, hibáztat, szinte kötelez arra hogy én ebből ne szálljak ki, meg akkor naponta lesz velem(én nem akarom), pattog ugrál.

Egy heti egy alkalmas kapcsolaton!

2022. dec. 15. 19:25
 8/24 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, most tkp mi a baj? Hogy nem tudtok együtt lenni eleget, vagy az, hogy már egyáltalán nem is akarsz vele lenni? Azt írod, ez a kevés együtt töltött idő azóta van csak, mióta heti 6 napot dolgozol. Nem lehet más beosztásba kerülni? Vagy már nem szereted, és az a bajod, hogy nem akarsz vele lenni? Amúgy, ha heti 6 napot dolgozol, akkor mással is keveset tudsz majd együtt lenni. Vagy nem tud ő másfajta beosztásban lenni? Úgy állítod be, mintha csak rajta múlna, hogy keveset vagytok együtt, aztán erre már az a megoldás, hogy egyből tiltani kell mindenhonnan. Most mit is akarsz?
2022. dec. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Bajaim:

Nem akarok azon aggódva dolgozni hogy ő vajon mit csinálhat azalatt(vagy mindegy ki, akárki aki mellettem lenne)

Másik hogy elég jól alkalmazkodik, soha nem hallom pl hogy hiányoztál(habár napi telefon meg röpke találkozók vannak, amiket megint nem szeretek), mintha csak nem lenne bajom hogy nem egy normális kapcsolatunk van most, ő ezen nem sír, tudomásul vette, alkalmazkodik csak.

Ezen kívül a sokmunkával kevés pénz is bajom, padlón vagyok anyagilag, ez is stresszel, rosszul vagyok magamtól is.


Ha lesz is másik munkám, biztos hogy nem egy kapcsolat miatt akarom. Egy kapcsolatért én soha nem váltok munkahelyeket. Csak anyagi vagy egyéb okokból szoktam. Miattam sem hagyna ott senki semmit. Csak ha az ő anyagi érdeke kívánja. A munka az üzlet.


Vagy lehet az a bajom hogy nem lehet vele szakítani, mert tapad. De nekem nem álmom egy heti egy alkalmas barát. Ez rémálmom csak.

2022. dec. 15. 19:46
 10/24 anonim ***** válasza:
81%
Jól értem, hogy tulajdonképpen az a baj, hogy 35 éves létedre nem tanultad meg, hogyan kell valakinek kiadni az útját? Ennyire ne legyünk már szánalmasak, könyörgöm. Mond meg neki, hogy NEM, aztán ne találkozz vele, ha megy, ne engedd be a lakásodba, ha zavar, mond, hogy feljelented zaklatásért, ha nem tágít, tiltsd le mindenhonnan... nem is értem, komolyan.
2022. dec. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!