Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Követnéd a párodat?

Figyelt kérdés

Indokold is kérlek!


A párod élete szakmai előrelépését kaphatná meg. Anyagilag, társadalmilag, szakmailag annyit ugorhatna felfelé, mint sokan sajnos akkor sem, ha 100 évig dolgoznának.

Viszont egy olyan országba helyezve, ahol te nyelvi, jogi, nemi, etnikai,...akadályok miatt egy senki lennél. Te lennél a "felesége"/"férje", és ennyi.

És ha nem, hogy mondanád meg neki, hogy az egész életét/karrierjét, húzza le a WC-n?


2022. dec. 16. 00:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Nem követném. És fordított esetben én sem vállalnám el.

Aki ilyen tehetséges, az Magyarországon is el tud érni valamilyen szintet. Aki meg itt senki marad, annak külföldön sem lesznek túl nagy lehetőségei.

2022. dec. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ milyen ország, milyen pozíció! Reszletezned?!
2022. dec. 16. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
Nőként nem mennék vele arab országba.
2022. dec. 16. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Nem mondanám neki, h húzza ke a WC-n, de sok sikert kívánnék. Én nem mennék, nekem itt teljes az életem.

N 30

2022. dec. 16. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%

Volt nár falusi barátom aki azt akarta koltozzem oda hozzájuk.

Ez azzal járt volna hogy hajnalban kelek minden nap bejárni a munkámba (ami az én albim mellett van 10 percre de járjak be falurol busszal), ha gyerekunk lett volna annak még általános iskola se volt a kozelben, a gyerekek is allandoan hajnalban keltek volna buszozni suliba, munkahely lehetoseg megint nincs náluk, es be akartak fogni fát cipekedni fűtéshez és kritizálták a főztömet, es az anyja még abban is dirogált hogy mikor moshatom a ruháim mikor nem, meg hogyan mosogatok, nem mehettem wc re amikor neki kellett dolgoznom

(Kiprobáltam náluk 1 hetet es 1 hét mulva megköszöntem nekik)

Es anyagilag le akartak húzni.

A fia szerint meg az anyai házukban kéne élni meg az a ház az övé ha az anyja meghal. Es erre "gyúr",azaz ő örökre ott is marad.

2022. dec. 16. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem követném és nekem is alap, hogy az ilyesmit megbeszélem a másikkal, mielőtt egyáltalán elfogadom, mert ha az illetővel tervezem a jövőt, nem is kérdés, hogy ez közös döntés.


Nekem is volt már ilyen lehetőség az életemben, egy évet kellett minimum Kanadában lennem. Szakmailag nagyon klassz lett volna, minden más szempontból meg összezuhantam volna teljesen. Annyit nem ér egy jó szakmai lehetőség, hogy minden mást leromboljak az életemben érte. Másban is haladni akarok.


Ironikusan rá fél évvel kaptam egy jobb lehetőséget idehaza.

2022. dec. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer követtem a férjemet, az nem putris ország, usa-ba ment egyetemi klinikára egy kutatási projektre, 2 évre. Egy év után hazajöttem. Ott senki voltam, itthon pedig már eleve alakult a karrierem. Pedig szép város, szép ház a kertvárosban, szimpi kollégái (összejártunk), jó pénz volt, de így sem bírtam.
2022. dec. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Hans Pötterman ***** válasza:
Nem. Ez sajnos az összeegyeztethetetlen ellentét iskolapéldája.
2022. dec. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%
Semmikepp nem kovetnem. Azonnal szakitok,aki videkre/kertvarosba/kulfoldre akar koltozni.
2022. dec. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nehezen tudom elhinni, hogy az angolommal gond lenne, mivel itthon is itthonülősek vagyunk, igy nekem nem okozna különösen gondot ott is otthonülni :-D

Mondjuk ha NY-ba akarna menni vagy USA-ba, igencsak elgondolkodnék, mert oda nem vágyom.

2022. dec. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!