Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan töltsem a szilvesztert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan töltsem a szilvesztert ha ez a probléma van?

Figyelt kérdés

A páromat hívták szilveszterre a haverjai házi buliba, de mikor legutóbb voltam azzal a társaságba ugyanúgy hazibuliba, akkor én egyáltalán nem éreztem jól magamat. Ezért a szilvesztert én inkább kettesbe tölteném vele akár egy szórakozóhelyen. De érzem hogy ő inkább a haverjaival lenne a házibuliba. Nyilván ezt nem mondja így a szemembe nehogy megbántson, mert nagyon szeretjük egymást. Mondanám neki hogy töltsük akkor külön , de szerintem az se lenne a legjobb. Szeretném ha lenne éjféli csókunk stb.. de nem akarom kényszeríteni se, hogy ne menjen oda ahova szeretne. Szerintetek mit tegyek?

Gondoltam arra is hogy mehetnénk először a házi buliba aztán átmennénk szórakozóhelyre és akkor éjfélkor ketten lennénk a haverjai nélkül és meglenne az éjféli csók is, de félek hogy neki így nem lenne jó…



2022. dec. 16. 08:10
A kérdező szavazást indított:
Menj el te is a barátaiddal
Menjetek együtt hazibuliba aztán szorakozohelyre
Menj a barátoddal hazibuliba
15 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ketten szórakozóhelyen idegenek között? Mi akkor inkább aludnánk otthon.
2022. dec. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem értem miért éreznéd magad rosszul, ha a lényeg, hogy a pároddal légy.

Miért nem hívod meg a barátnőid oda és akkor lenne kivel szórakozni például?

Vagy akkor menj egyedül,ha ennyire nem jó a haverjaival.

Egyáltalán miért olyan nagy probléma elmondani a párodnak, hogy közlöd a pároddal, hogy:

"Bocsi, de lehetne, hogy a barátnőim is jönnének bulizni?"

vagy:

"Menjünk máshová, unom, hogy ugyanott töltjük a Szilvesztert!"

És igazából azt sem értem, hogy miért gond a haverokkal lenni, mert lehet, hogy legutóbb nem volt olyan jó, viszont lehet most jobb lesz...

2022. dec. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem van egy társaságom meg neki id van egy tarsasaga és ezt a kettőt nem lehet összehozni
2022. dec. 16. 09:16
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem töltsétek külön, ha ő azzal a társasággal akar menni. Neked sem lesz benne sok köszönet, hogy nézed a savanyú képét, rosszabb esetben még puffog is mellé.
2022. dec. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legyetek külön én is azt "mondom" inkább.
2022. dec. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Túl nagy jelentőséget tulajdonítasz az éjféli csóknak.
2022. dec. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#6 Meg a szilveszternek. :)
2022. dec. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De értitek szilveszterkor olyannal van az ember akit szeret , legalább is nálam ez így van. Olyannal szeretnek lenni akivel jóba vagyok régóta és a párom haverjai nem azok a személyek. Ismerem őket de csak annyira hogy 1-2x láttam őket buliba
2022. dec. 16. 10:46
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Az baj, hiszen párod barátai...
2022. dec. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%

"Nekem van egy társaságom meg neki id van egy tarsasaga és ezt a kettőt nem lehet összehozni"

Akkor két lehetőség van: vagy mindenki megy a saját társaságával, vagy együtt töltitek azt a napot. (Illetve harmadik lehetőség: valamelyikőtök csatlakozik a másik társaságához, de ezt ugyebár kizártad a lehetőségek közül.)


"Nyilván ezt nem mondja így a szemembe nehogy megbántson, mert nagyon szeretjük egymást."

"Nyilván"... Az őszinteség és nyíltság hová tűnt a kapcsolatotokból? Csak mert szerintem ez kéne, hogy legyen a kapcsolat egyik alapja. Mi az, hogy nem meri elmondani, hogy mit szeretne? És azt mondod, azért, mert nagyon szeretitek egymást? Itt inkább némi félelmet érzek. Ami persze lehet, hogy alaptalan, de az, ha valaki nem mer őszintén beszélni, az nem a nagynagy szerelemtől van.


"De értitek szilveszterkor olyannal van az ember akit szeret , legalább is nálam ez így van."

Én meg eddig soha nem töltöttem egy szilvesztert sem a szerelmemmel.

Egyetemen rendszerint január legelején már vizsgám volt, így akkoriban nekem is, meg barátnőmnek is a szilveszter, meg környéke leginkább a tanulásról szólt. Amikor másodikán, vagy harmadikán volt vizsgám, kicsit luxus lett volna szilveszterkor duhajkodni.

Aztán volt pár rövidebb kapcsolatom, ahol úgy jött ki a lépés, hogy mindig szilveszter előtt szakítottunk.

Következő barátnőmmel 3 évig voltunk együtt, de a szilveszter soha nem jött össze. Igaz, ő távolabb is lakott, szóval nehezebb is volt leszervezni, bár mindhárom évben tartottunk "pótszilvesztert".

Most pedig úgy áll a helyzet, hogy jelenlegi barátnőm karácsonykor is, és szilveszterkor is dolgozni fog.

Igaz, én egyébként sem vagyok a nagyobb összejövetelek híve, inkább egy kis házibuli, vagy valami kikapcsolódás kettesben sokkal vonzóbb számomra. Meg számára is.

2022. dec. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!