Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy lehet hogy a sok veszekedéstől, stressztől csak én amortizálódom le, de ő meg virul?

Figyelt kérdés

Mostanában sok a baj, sokat stresszelünk.

És azt vettem észre, hogy ha tükörbe nézek, meg is látszik rajtam, fogyok, karikás szemek, le vagyok pukkanva, bőröm is sápadt.

Ellenben ő meg belőtt haj mindig, csillogó tekintet, parfümök, sugárzik, irul virul.

Hogy lehet az hogy kapcsolati problémák csak az egyiket építik le, a másikra meg szinte hatással sincs?

Pedig főleg ő az aki generálja, problémázik, ordít, provokáló, a problémák kezdeményezője, okozója. Benne van rengeteg rosszindulat, rossz gondolat, morgás, átkozódás, szitkozódás, tele van negatív gondolatokkal, csúnya szavakkal. Magát is és engem is, a kapcsolatot is lehúzza csak.

És sugárzik valahogy mégis.

Mi lehet az oka?



2022. dec. 17. 18:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ezt arra irtam hogy páran azt hiszik szakitást provokálna.

En szakitottam nem is egyszer, ő mégsem megy el. Nem ilyen célbol csinálja tehát. Mert NYITVA neki amugy az ajtóm nagyonis.


De az nekem durva hogy amig en szinte ájulásig megyek tönkre, addig ő épül, szépül mellettem. Hogy ez mi a sz.r?

2022. dec. 18. 08:49
 12/13 anonim ***** válasza:

"En szakitottam nem is egyszer, ő mégsem megy el. Nem ilyen célbol csinálja tehát. Mert NYITVA neki amugy az ajtóm nagyonis."


Többször szakítottál és nyitva az ajtód?

Akkor persze hogy nem törődik veled, azt csinál, amit éppen akar.

2022. dec. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ez is fordítva van. Mert ezek mellett viszont nagyon sok mindenben meg akar nekem felelni, bizonyítgat úgy, ha nem tenné, ugysem tudnék mit csinálni. Mégis meg akar felelni.
2022. dec. 19. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!