Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bolondulnak meg a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bolondulnak meg a nők ilyenkor?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyok együtt a párommal. Most költöztünk össze és már becsicskít. Most azon vesztünk össze, hogy lejöttem a kocsmába haverokkal , fiúk-lányok vegyesen és nem értem haza 7-re. Igaz 2 kor jöttem el, de legalább este 10-ig akarok maradni. Nem érti meg, hogy nekem is kell egy kis lazítás. A lánybarátaimmal sem jön ki, féltékeny. Az alkohol miatt is csesztett, ugyanis antialkoholista. Otthon nem lehet egy üveg sör és semmi. Nem érti meg, hogy 24 évesen nem az a legjobb nekem , hogy filmezzek/főzöcskézzek vele, vagy kutyát sétáltassunk. Néha kell az is, de még fiatal vagyok… Azt mondta ha nem érek haza legkésőbb 8-ra és ha részeg leszek akkor összeszedi a cuccait és elmegy. Nem tudom minek kell ez az érzelmi zsarolás. Előző barátnőim is hasonlóak voltak…
2022. dec. 17. 19:24
1 2 3 4 5 6
 1/56 Hans Pötterman ***** válasza:
85%
Kamu, fogadjunk nő nem járt még a közeledben, és ezekre az elképzelt szitukra vered ahol még lánybarátaid is vannak.
2022. dec. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
99%
Ezért mondják, hogy lakva ismered meg a másikat. Ti nem egymást keresitek. Más az életstílusotok.
2022. dec. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:
Inkább adj tanácsot hogyan szoktassam le erről. Kösz
2022. dec. 17. 19:28
 4/56 A kérdező kommentje:
De ő tudta már az elején, hogy néha eljárok. Mostanában lett ilyen hárpia.
2022. dec. 17. 19:29
 5/56 Hans Pötterman ***** válasza:
93%
Ha mégse kamu akkor leszoktatni nem fogod tudni. Legközelebb legyél őszintébb az elejétől kezdve, és ne az összeköltözés után derüljön ki hogy nem is passzoltok egymással...
2022. dec. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
95%
Nem illetek össze. Mindketten meg akarjátok változtatni a másikat, de annyira nem szeretitek egymást, hogy ti változzatok meg a másikért, vagy legalább kompromisszumot keressetek. Ti nem egymást keresitek. (Amúgy én jobban belenéznék ebbe az ivászatba, 8 órákat kocsmában tölteni rendszeresen nem éppen a normális kategória)
2022. dec. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
96%

Józan ésszel már előre lehetett volna tudni, hogy például egy antialkoholista és egy kocsmázó nem illenek össze.

Férfiként én is furcsállom azért, hogy ilyen sok órát másokkal töltesz, amikor a szerelmeddel is tölthetnéd. Úgy látzik, nincs olyan közös időtöltés, amit mindketten serettek. Nem illetek össze.

2022. dec. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
91%
Hasonló vagyok mint a barátnőd. Nekem alapból kiesnél így a potenciális pasik körből. Ha te bulizós vagy, a lány meg nem akkor nem sok értelme van. Eleve nem jönnék veled össze, nem tudom a barátnőd miért erőlteti. Ebből csak veszekedés lesz mindig.
2022. dec. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
7%
Nincs iránta feléd semmi tisztelet , nincs élete ezért a tiedét akarja elvenni.
2022. dec. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
88%

Remélem ez troll kérdés, de ha nem...

Nem csodálkozom, hogy a volt partnereid is így reagáltak, mert 24 éves vagy párkapcsolatban, nem 14 éves kisfiú, aki játszhat egész nap a PC-n.


Először is nagy gond, hogy 14tol-22-ig inkább kocsmaznal barátokkal, mint a barátnoddel lennél, mert ha egyszer együtt laktok, akkor segitened is kellene a háztartásban.

Másodszor, ha már minden rendben van otthon akkor együtt miért nem tudtok elmenni valahová?

Harmadrészt az élet nem abból áll, hogy szorakozol és leiszod magad, továbbá ha egyszer megigersz valamit, megbeszeltetek miért nem lehet betartani, ezt csak a hazug, nemtorodom alakok teszik.

Egyébként reménykedem kivag téged mint a macskát elvegezni a dolgát, mert mást nem erdemelsz.

Ha neked az az élet, hogy kocsmazol akkor tedd azt, de akkor ne legyen partnered, mert hiába is akad ezt a bugyuta viselkedést, életvitelt egyetlen egy épeszű nő sem fogja elfogadni.

2022. dec. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!