Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen úgy élni egy kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen úgy élni egy kapcsolatban/házasságban, ha a párod egyik családtagjával utáljátok egymást? Működik? Hogy lehet ezt elfogadni, megszokni? Tudtok normálisan viselkedni, ha muszáj találkoznotok? Szokott szidni az adott illető a párodnak?

Figyelt kérdés
2022. dec. 18. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt barátnőm, akinek a pasija ki nem állhata a társa húgát. A testvér sem bírta, de nem hangoztatta annyiszor.

Kerultek egymást és kész.

Szétváltak, de barátnőm mondandoja szerint nem emiatt.

Mas gondjaik voltak.

2022. dec. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki ő, kötelező vele találkozni, miért az utálat?
2022. dec. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Kérdezd meg az összes hazas nőt, akinek él az anyósa!
2022. dec. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen jól működik. Utálom a sógornőmet, elkerülöm, nem járok a családi összejövetelekre. A párom tudja miért utálom, megértette, elfogadja. Még mindig jobb ez a verzió, mintha elmennék és fapofával végig ülném az összejövetelt szó nélkül, vagy ne adj isten ki nyissam a szám.... Hogy szíd vagy nem szíd a hátam mögött, nem tudom, de őszintén nem is érdekel, az én életem sem több, sem kevesebb nem lesz vele sem és nélküle sem.
2022. dec. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A párom mindkét testvérével utáljuk egymást. Aki az első perctől utál anélkül hogy egy szót is szólt volna hozzám, egyszerűen elkerülöm. Úgy 10 ève nem is láttam, mert nem járok a nagyobb családi eseményekre ahol ő is ott van.

A másikkal kb 4 éve alakult úgy, hogy nem beszélünk egymással ha találkozunk, megszüntek a szülinapi köszöntések is facebookon. Ő úgy néz ki nem tudja elfogadni, hogy a bátyjával nem akarunk gyereket, visszahallottam hogy kibeszélt a hátam mögött emiatt, szidott stb. Így részemről ennyi volt a vele való kommunikáció. Őt sajnos évente egyszer szenteste el kell viselnem anyósnál mert oda jönni szokott, nekem meg a férjem miatt kell mennem, de nem szólok hozzá, ő se hozzám és ennyi.

Ezektől eltekintve 13. éve együtt vagyunk, nincs semmi gond. Nincs hatással a kapcsolatunkra.

2022. dec. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!