Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvárhatom a férjemtől, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárhatom a férjemtől, hogy abba hagyja a meccsre járást?

Figyelt kérdés

25 évesek vagyunk, fél éve házasok, nincs gyerekünk.


Vasárnaponként meccsre jár, mint játékvezető asszisztens. Mindig pestre kell emiatt utaznia, így vasàrnapot egyedül szoktam tölteni.

A családom messze lakik, mert az ő családja van a közelben. Így én ezen a napon egyedül szoktam lenni. Nem igazán sikerült még barátot találnom itt, akivel együtt tudnám tölteni ezeket a napokat, hogy ne érezzem tisztára kukának a vasárnapot.

Szombaton mindig anyóséknál vagyunk. Legalábbis 10-ből 8-9x.

Ami úgy néz ki, hogy a kanapén ülünk egész nap.

Anyósék ezt az időt is igencsak keveslik, mert ha 2 vagy ritkán 1 havonta hazamegyünk az én családomhoz, ott ott is alszunk és ott vagyunk 1 teljes hétvégét, ő nála meg nem és ez igencsak fáj neki.

No most azonban megmondtam anyósnak, hogy nekem ez nem tetszik a fia előtt.

Fejezze be a sopánkodást és a beszólogatást, mert azt fogja elérni, hogy szétmegyünk a fiával mikor most házasodtunk össze. Ne féltékenykedjen mikor hazamegyünk, ne szóljon emiatt be, ne méregesse kinél mennyit vagyunk, mert össze nem lehet hasonlítani.

Én sajnos nagyon belefáradtam ebbe az egészbe ebben az évben.

A pàrom elvileg esélyes, hogy januárba feljebb kerüljön mb2-be, ami már alap havi fizetést jelentene neki, de emiatt már lehet nem pestre, hanem még messzebb is küldhetik, az ország másik végére. Továbbra is a vasárnapokat egyedül töltöm.

Neki is töke ki van az utazgálàsból, mert saját megyéjébe nem meccsezhet.

16 éves kora óta csinálja ezt es fáj a szívemnek, de megmondtam, hogy én ebbe belefáradtam, nem ezért költöztem vele össze, hogy minden hétköznap azt vàrjam, hogy hétvége legyen, majd szombaton náluk üljek majd vasárnap egyedül legyek.

Nyilván nyáron màsabb jobban ki lehet mozdulni, de télen nem olyan.

Én nagyon össze vagyok zavarodva, gondolkodtam, hogy elmegyek pszichológushoz, csak vagy 1-2 hónap mire időpontot kapok és sajnos rettentő sokba kerül és nem is biztos, hogy fog nekem tudni segíteni.

Pár terápián is gondolkodtam, na de annak az ára meg még durvább és sajnos 1 alkalom nem segítene úgy sem.


Kérlek segítsetek nekem.


A párom nagyon szeret annak ellenére, hogy jól összevesztem az anyjával meg az apjával.

Nekem ad igazat. Próbál megvédeni. De bármit mond ő vagy én a szülei mindig mondanak valamit rá, hogy cáfoljanak.

Sajnos a párom semmi esetre se hajlandó innen elköltözni.

A làtogatásukat fontosnak tartja.

Én értem 1 nap valóban nem sok 1 hétből.

De úgy elég soknak érzem, hogy a vasárnap se rólunk szól.

Hétköznap meg aludni térünk haza.



2022. dec. 18. 23:12
1 2 3 4 5
 1/49 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy attól, hogy a töke ki van az utazgálásból, meg hogy elmegy a vasárnapja szereti a meccseket..ha én nem lennék tuti csinálná és sajnálom, hogy miattam kell abbahagynia.
2022. dec. 18. 23:13
 2/49 anonim ***** válasza:
73%

1.: Ő mit akar?


2.: Miért nem mész vele? Amíg meccsel, elmész a városba. fodrász, masszázs, vásárlás, edzés, városnézés, ...

2022. dec. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:

Volt sokszor, hogy vele mentem, de nagyon fárasztó azért.

Nekem ott minden idegen. Mindig más pályàrs kell menni, ott a közelben nem mindig vannak olyan dolgok. Télen én nem szívesen ülök ki a pálya szélére.

Oda-vissza 4 órát se szívesen utazom, nekem elég haza utaznom..

Nem egyedül szokott menni, másokkal van egy autóba.

Van hogy nem is az ő autójával mennek és máséba nem kérecekdnék be.

Meccs előtt 2 órával már ott van. Meccs után még 1,5 órát bent kell maradnia.

Plusz az út idő.

Ezektöl függetlenül volt már, hogy pl..Debrecenbe, Egerbe elkisértem, mert azok nem túl nagy városok, azért nem egy pest..

2022. dec. 18. 23:23
 4/49 A kérdező kommentje:

Hogy ő mit akar nem tudom, mert egyszer ezt egyszer azt mondja.

Igazából belefáradt, tudja hogy már nem ez a fontos és ő is velem szeretne lenni, pláne, ha majd gyerekünk is lesz esetleg Majd, bár az nem most van, tehát még csinálhatná.

Szívesen kipróbálná szerintem, de ha elküldik 400km-re a lakhelyétől szerintme hamar megunja. Pest 200 km.

2022. dec. 18. 23:26
 5/49 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is jó lenne, ha vele mennél, kellemesen telne a nap.
2022. dec. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
11%
ilyen házisárkányt miért akarnak maguknak egyesek?
2022. dec. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:

Hát de mi egy szót nem tudunk váltani.

Ha pestre is megy az 2,5 óra. Mindig más emberekkel megy az autóval, meg mint mondtam nem mindig megy a sajátjával.

Az út odavissza 5 óra. Plusz előre ott van 2 órával meg utána az úgy már 9 óra na meg még a meccs.

Ez idő alatt ugyanúgy egyedül lennék a nagy hidegbe. Hàt nem tudom.

2022. dec. 18. 23:48
 8/49 A kérdező kommentje:

Ha házi sárkánynak találtok elfogadom.:)

Legalább kapom ezt a megközelítést.


Formáljátok nyugodtan a véleményemet. De azért kérlek csúnya szavakat ne mondjatok rám.



Én segítséget kérek szimplán. Jót akarok neki azért is költöztme oda, ahova ő akart.

Mindent is megteszek érte 😂😂


Büszke vagyok rá, mert nahyon jól megy neki a meccs vezetés. Iszonyú jó reakció ideje van.

Sokra viheti.

2022. dec. 18. 23:52
 9/49 anonim ***** válasza:
76%
Menne vele a fene. Engem nem érdekelnek az ilyesmik télen nem fogok fagyoskodni meg csavarogni 9 órákat a városba rohadt unalmas. Ezt a párodnak kell belátnia hogy túlzásba esik. Szombat anyós pajtás vasárnap meccs. Mi értelme ennek a kapcsolatnak hogy kb semmit nem vagytok együtt? Az anyjáékhoz se mennék gondolom amúgy se vagy rájuk kíváncsi. Meg mi a fenének kell egésznap ott ülni minden héten. Anyuci pici fia nem bújik ki a szoknyája alol? Jól bele választottál ezért sem fog elköltözni onnan te pedig örök második maradsz.
2022. dec. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:

Hát tudom, ezt én is megmondtam neki, hogy én itt nem is tudom minek kellek. ;D

És egyszer lehet ezt megunom. Mondtam veheti fenyegetésnek engem már nem érdekel.

2022. dec. 19. 00:02
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!