Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjemmel lassan 20 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemmel lassan 20 éve vagyunk együtt..Van 3gyerekünk. A férjem állandóan kötekedik velem és a gyerekekkel. Semmi sem jó Nagyon kifáradtam ,éjszakánként már aludni sem tudok. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nem figyel rám,Biztos, hogy nem csal meg,nem a nők álma. Van munkahelyenm,vezetem a háztartást és nevelem a gyerekeket
2022. dec. 21. 04:37
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
De ez sem elég, így sem vagyok jó. Állandóan csak török és hallgatók.A válástól tartok,egy fizetésből 3 gyereket hogy nevelek fel? És nem tudok hová menni
2022. dec. 21. 04:40
 2/43 A kérdező kommentje:
Török * türök
2022. dec. 21. 04:41
 3/43 anonim ***** válasza:
93%

Meg sem fordult még a fejedben, hogy megkérdezd tőle, hogy "csezdmeg, az utóbbi időben állandóan a vérünket szívod, őszintén, mi a fasz bajod van?"


Nekem is vannak kötekedős napjai a férjemnek, az első az, hogy szólok, hogy most már elég lesz és ha nem fejezi be, jön a fenti kérdés. Mindig kiderül, hogy valami mögöttes dolog nyomasztja.

2022. dec. 21. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Többször megkérdeztem mi a baja..A fáradtságra fogja. Ha van szabadideje,akkor sem pihen inkább elmegy vadászni.Pedig lenne alkalma pihenni
2022. dec. 21. 04:59
 5/43 anonim ***** válasza:
29%
Valni kene...
2022. dec. 21. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
94%
Ne tűrjük. Told rá a gyerekeket és csinálj én időt. Párom ezt tette mikor 30 évesek voltunk. Hadd kinlódjin a gyerekekkel. Unatkozik. Az én idő nem otthon legyen. 40f
2022. dec. 21. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 Mathus ***** válasza:
4%
ha lesz szex (nem uszadékfa stílusban és nem évente egyszer), és nem úgy éltek mint a tesók, akkor onnantól oké lesz minden.
2022. dec. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
94%

#7

Talán be kené segiteni a hazatartasba, meg a gyerekek koruli teendokbe, es akkor lesz ido szexre..

2022. dec. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Semmit nem segít itthon, csak elvárja hogy legyen főtt étel mindennap,rend legyen,gyerekek jól tanuljanak és még dolgozni is járjak el.Nagyon nem bírom már
2022. dec. 21. 06:22
 10/43 anonim ***** válasza:
92%

Mi lenne, ha ezeket neki mondanád el? Ha pedig nem tudtok kommunikálni, akkor vagy elválsz vagy tűröd.

Szerintem is hagyd rá a gyerekeket. Nem kell hozzá engedélyt kérned tőle, ahogy ő sem szokott, gondolom. Túl fogják élni.

2022. dec. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!