Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még esélyem megfelelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem megfelelni egy férfinak?

Figyelt kérdés

Remélem megfelelő kategóriába tettem kérdésemet.

Én frissen elvált 53 éves hölgy vagyok, kicsit bizonytalan állapotban.

Házasságom nagy szerelem volt, legalábbis azt hittem. Ma már nem vagyok biztos benne. Volt párom külsőre még most is tetszik, lehet ez a baj? Ezt kérdezném is tőletek. Válásunk oka a folytonos veszekedés volt, ahogy teltek az évek egyre több mindenen. Az utolsó hónapokban már csak kínlódás volt részemről a szex, míg párom nagyon is szerette volna.

Aztán amikor már teljesen visszautasítottam, akkor már ő is akarta a válást. Egyéb problémákat nem szeretném részletezni, de háztartási munkán vitatkoztunk pl.

Tehát elváltam, szeretnék idővel végre egy hozzám való férfit mielőtt kifutok teljesen az időből és egyedül maradok.

Volt egy-két randim, de mindenkit csúnyábbnak találok mint volt páromat. És attól is félek ha kifogok valaki rendeset, szexuális téren már nem fogok tudni senkinek megfelelni. Tudjátok a változó kor, igazából nem a szex hiányzik hanem egy másfajta intimitás, pl. a szeretet, hogy fontos vagyok valakinek. Mit gondoltok van esélyem? Köszönöm aki végigolvasta!


2022. dec. 21. 18:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Szia! Ne te akarj megfelelni másoknak.

Hidd el, csak önmagadat kell adnod. Ha úgy érzed, számodra nem megfelelő a másik ember, nem olyan, akit keresel, akkor ne folytasd vele tovább az ismerkedést, ne kényszeríts a másikra olyan tulajdonságokat, amik nincsenek meg benne, de ugyanígy te se hagyd azt, hogy valaki megváltoztasson! Sok sikert!

2022. dec. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Inkább keress egy olyan férfit, aki megfelel neked.
2022. dec. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
Probald visszakapni a volt parod. Igazabol a hazimunkat ha egyszerusited, mindent gepekre bizol, a fozest se viszed tulzasba, akkor egyedul is menni fog. Ruhaszaritogep kivaltja a teregetest, vasalast, csak vallfara kell rakni a cuccot. Mosogatogep is pikk pakk elmosogat. Nagyobb takaritashoz hivj egy takaritonot felevente egyszer segiteni. Van mindenfele kutyu is, ablakmosogep, robotporszivo es minden mas is..amivel szinte dolgoznod se jell. Legyel minimalista, minden felesleges lomot dobj ki. Valamiben engedned kell.
2022. dec. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%
Nem akarlak elkeseríteni de 53 évesen már nem nagyon. Nekem nincs 19 évesen,mindig csak a taplók botlanak belém sajnos
2022. dec. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Persze hogy van. Csak előbb tedd túl magad a volt párodon, úgy tűnik ez még nem sikerült.
2022. dec. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Az a baj, hogy 53 évesen még mindig a kinézetnél tartasz. Normális ember ezt kb. huszonévesen elengedi. 40 fölött járok én is, de most már leszarom, hogy milyen szép az arca a férfinak, vagy éppen ronda, mint az ördög, sokkal fontosabb, hogy hogyan áll az élethez, megbízható-e, szeret-e stb. A mostani párom közel sem olyan szuper bizonyos tekintetben, mint az előzők voltak, mégis ilyen nyugalmat, harmóniát itthon még soha nem tapasztaltam, mint vele és ez mindennél többet ér.

A másik, hogy meg akarsz felelni. Teljesen rossz oldalról közelíted meg a dolgot. Miért nem olyat keresel, aki neked megfelel? Akivel egymásnak megfeleltek?

2022. dec. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Az egyetlen ember akinek meg akarj felelni az te magad legyél, ne más. Ha valaki nem fogad el, akkor az sem tragédia, szimplán odébb kell állni.
2022. dec. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Minden választ köszönök, bár 5-nek írnám nem vagyok nagyi.

Én nem akarok megfelelni másoknak, tudom hogy mindenki úgy kell elfogadjon ahogy vagyok, és én is úgy kell elfogadjam akit választok ahogy van. 7-es nagyon jó tanácsokat adott, engem is zavar hogy számít még mindig a kinézet. Ha nem tetszik egy férfi legalább arcra akkor hozzá sem tudok érni sajnos. Pedig én is nyugalomra és harmóniára vágyom, ahogy írja. Olyat szeretnék találni akivel egymásnak megfelelünk. Legnagyobb problémám hogy a férfiaknak a kaja (főzés) és a szex mindenekfelett áll, házasságomban éppen ezen vitáztunk. Hol találok olyan férfit akinek fontosabb a szeretet, a harmónia.

2022. dec. 21. 19:13
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem legjobb ha vársz még egy kicsit. Dolgozd fel a válást, es keresd meg önmagadat. Próbáld kicsit élvezni a szabadságot. Ne akarj görcsösen kapcsolatot, es főleg ne akarj megfelelni senkinek!

Ha túl vagy a házasságodon, akkor szerintem mar a külső sem fog annyira számítani, főleg hogy mondod, a szexet mar nem nagyon kívánod. Es lássuk be, a legtöbb 50-es pasinak több a hasa mint a haja, de attól még lehet nagyon jó lelkük, meg ez nem jelent feltétlen csúnyaságot. Gondolom köztük is sok az elvált.

2022. dec. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, próbálom megfogadni a hasznos tanácsokat.
2022. dec. 21. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!