Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi miatt lett hogy elkedvedetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi miatt lett hogy elkedvedetlenedtetek párotoktól el vesztettétek az érdeklődést iránta?

Figyelt kérdés
2022. dec. 23. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem tisztelt. Menedzser asszisztensnek kezelt.
2022. dec. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem tisztelt, úgy éreztem nem figyelt oda rám
2022. dec. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Hirtelen elkezdte nagyon nyeregben érezni magát. Mindent magától értetődőnek vett, egyre kevesebb téren voltam prioritás stb.
2022. dec. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Iszonyatosan meg akart felelni, teljesen maga fölé helyezett.
2022. dec. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem tett semmit a közös célért, csak szóban.. Mindig hitegetett, és vártam.
2022. dec. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Csak ígérgetett meg hitegetett.
2022. dec. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Rájöttem, hogy neki igazából nem is problémái vannak, hanem ő egy ilyen kukacos, mindenbe belekötő típus, akinek soha nem lesz jó semmi.
2022. dec. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tisztelt. Elkezdett lenézően viselkedni stb. lehet igazából nem is szeretett.
2022. dec. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Együtt sem éltünk, de totál cselédként kezelt amikor együtt voltunk, nem lehetett rá számítani semmilyen téren, sokszor kritizált, nem akart felnőni (20 évesen fel volt háborodva, ha megemlítették neki, hogy lassan el lehetne kezdeni dolgozni).
2022. dec. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!