Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az a kisugárzás? Mért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a kisugárzás? Mért fontos a jó kisugárzás ha valaki jó pasi de mérges és mogorva a kisugárzása az miért baj

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Végülis, ha jól néz ki tökmindegy, hogy milyen belül, nem? P:
2010. okt. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert hosszú távra tervezett kapcsolatban nem csak a külső számít. Én személy szerint jobban szeretem az esetleg kevésbé jó külsejű, de nagyon jó kisugárzású férfiakat. Őszintén ki tudja magát jól érezni, egy mogorva, morcos búval b@szott fiúvak, ha van egy mosolygós, humoros és értelmes átlagos kinézetű fiú, aki levesz a lábamról.

21/l

2010. okt. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 AVATAR282827 ***** válasza:
100%
A kisugárzás miért fontos? Hát figyi... lehet hogy jól néz ki de ha messziről egy bunkónak tűnik és ezt többen is így érzik az necces...meg ha esetleg komolyabb dolgot tervez vele valaki, egy idő után bántani fogja ha negatív a kisugárzása, mert az biza kihat másokra is...szerintem fontos dolog
2010. okt. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Váááárjatok egy kicsit, valakinek mi oka lenne virulni, ha nincs senki akivel megossza öröme tárgyát? Na ezért búval b@szottvalaki. Nem feltétlenül bunkó meg mittom milyen. Én már csak tudom, mert én tudok a legtöbbet és legjobban nevetni mosolyogni ...de ha nincs miért, meg nincs kivel megosztani olyan felesleges.

21F

2010. okt. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nagyon igaz pont ilyen vagyok én is

meg senki se akar komolyat szinte

én átlagos srácok akik a levegő felet járnak 10 cm el azoknak van kisugárzásuk és mindenkit megkaphatnak és senki vel se hosszú távra terveznek

2010. okt. 1. 20:57
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én szememben aki mérges, mogorva és nem jó a kisugárzása az egyáltalén nem jó pasi, nálam ez a két dolog teljesen kizárja egymást. Nem az a jó pasi aki jól néz ki, hanem akinek jó a kisugárzása.
2010. okt. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sok igazság van abban amit az előttem szólók mondtak. Én is elég laza típus vagyok...erős szexuális kisugárzással ( nem tőlem származik a megállapítás hanem elég sok lánytól ) És valóban fél méterrel a föld felett járok..és valóban mindenkit megkaphatok...de nem tervezek hosszútávra. A kisugárzást én inkább úgy nevezném hogy stílus. Ha valakire ránézel megtudod állapítani, hogy milyen típusú ember. Vidám,nyílt,laza,jófej..vagy éppen visszahúzódó antiszociális :D
2010. okt. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
Lányok, ne kamuzzatok, mindegyikőtöknek az számít, h egy pasi jól nézzen ki. A kisugárzás csak duma.
2010. okt. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hú. Nálam ez úgy néz ki, hogy az intelligenciát keresem egy pasiban. Ha olyan a kisugárzása, hogy látszódik mögötte, hogy tudatosan éli az életét, szimpatikus. Ez nem azt jelenti, hogy minden pillanatban 1000% happy legyen! Mindenki morcos néha, de ha negatívat áraszt magából valaki sokáig, ne várja el, hogy ahhoz közeledni fognak.

Ja, és én az elszállt jópasi kategóriától már rosszul vagyok, nekem az csak máz és kamu.

2010. okt. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A kisugárzás minden, amit ránézésre, vagy egy képről nem tapasztalhatsz meg, kizárólag személyesen, és általában nem egyetlen pillanat alatt.
2010. okt. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!