Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig mas ferfiakkal almodok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig mas ferfiakkal almodok?

Figyelt kérdés

Az elmult hetekben mondhatni minden egyes nap az van az almomban, hogy vagy egy ismeretlen ferfival vagy olyannal akit ismerek azzal kozel kerulok, nem szexre gondolok itt. Hanem olyanok, hogy bujunk egymáshoz, megolelnek, ugy neznek ram, szerelmesen, esetleg csókolózunk. Neha eszembe jut almomban, hogy de van parom az eletben en meg massal vagyok, valtozo van hogy fájdalmasnak elem meg, hogy “megcsalom” maskor pedig egyaltalan nem erdekel.

Nem tudom hova tenni ezeket az almokat, mert nem vagyok amugy szerlmes masba es nem is ismerkedek senkivel, nem tetszenek ezek a ferfiak kifejezetten akiket almomban latok.

Mit uzen a tudatalattim ezekkel az almoklal?

A parommal amugy pont ez a problema, hogy egyaltalan nem bújik hozzam, nem fejezi ki erintessel, tekintettel szeretetet, o olyan dolgokkal mutatja ki mint pl gondoskodas es hiaba beszeltem neki errol egyszeruen nem kepes tobbet nyujtani.


2022. dec. 28. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Erre vagysz azert ezt nem nehez megfejteni

Az almodban nem a pasi(k) a lenyeg, hanem te

2022. dec. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a párod nem ölel.
2022. dec. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad a választ. Hiányzik az intimitás.
2022. dec. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Te magad megadtad a választ. Az ölelésre vágysz. Álmaidban nem a férfiak a lényegesek, hanem a az ölelések.
2022. dec. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rám mikor kerül a sor?
2022. dec. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Jajj te vagy az aki pár napja ugyan ezt irta ki.

Ott is megmondtuk, neked pszichiáter kell. Kapsz haloperidolt és jobb lesz az életed.

2022. dec. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6? :D nem az valaki mas lesz xd

Koszi a valaszokat! Igazabol valoban ezaz oka.. de nem tudom mit tehetnek, most dobjam emiatt? Sajnos nem valtozik ebben es szerintem nem is fog soha, a legnagyobb bajom ezzel az, hogy emiatt meg azt is gondolom, hogy nem szeret, mert ilyen baratom meg nem volt aki ennyire nem volt olelgetos..

2022. dec. 28. 10:58
 8/8 BohócKolbász ***** válasza:
Valójában nem a férfi kell neked az álmodból. Hanem arról van szó hogy sokat gondoltál erre az érzésre és minél mélyebben éled meg a vágyat, minél erősebb egy impulzus, annál valószínűbb hogy álmodni fogsz róla. Vágysz az intimitásra, ezért olyan mélyen gondoltál erre hogy almodtál róla milyen lehet. Ha szeret akkor lehet neki ez a szeretetnyelve. a törődés. Bár azért pár naponta azért illene megölelnie spontán.
2022. dec. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!