Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt meg lehet érteni?

Figyelt kérdés

Előre mondom nekem nem sikerül..



Többször leültünk egymással beszélni kettőnkről, mit hogy tervezünk vagy mi legyen velünk.

Elmondta hogy Ő már gyereket akar, meg nem érzi azt h a családom része lenne.

( mi nagyon osszetartunk és ha az egyikünknek sok dolga van akkor megyünk segítünk. Amolyan ha dolog van mindenki csinálja, ha pihi akkor mindenki pihizek.. ő amikor ráér vagy több ideje van is kihúzza magát)


Elmondta h többször össze szedte a cuccait, de szeret nem tud elmenni.


Amit nem értek: ilyen érzésekkel hogyan mer gyereket vállalni? - milyen alapra?

Úgy éreztem sok benne a sértődöttsèg ezért se értem hogy mer gyerekben gondolkodni..ő 30l,én 34f


2022. dec. 28. 14:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Sok nő akar sz.r kapcsolatba is gyereket.

Az lehet az oka hogy mástol sincs garancia hogy lenne neki.

A kivetkezo se biztos hogy akarna, a következo pali lehet kihasználná, csalná, stb

Tehát feleslegesen is szakitana.

2022. dec. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, nem azért akar gyereket, mert már ott tart a kapcsolatotok és megfelelő lenne az időzítés, csak akarna már egy gyereket, úgy érzi, hogy 30 évesen lassan itt lenne az ideje és reméli, hogy az majd esetleg megoldja a problémáitokat is.
2022. dec. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2es és az így nem felelőtlenség?
2022. dec. 28. 14:48
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Az is felelőtlenség hogy te feszt ugrassz a családnak mindig segíteni amíg a kapcsolatod egy hulladék mert azzal nem foglalkozol. Gondolom a nőd meg azért akar gyereket hogy legyen neki valakije hamár te sose vagy neki.
2022. dec. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőnek kellene már kicsit leválni a szülőkről/testvérekről és a párkapcsolattal foglalkozni. A nő valószínűleg kívülállónak érzi magát a túlzottan összetartó családban, teljesen megértem. Ő saját családot akar, gyereket és egy férfit, akinek ő lesz az első, nem anyuka, apuka.

Teljesen jogosnak érzem a nő érzéseit, "sértődöttségét", a férfinek kellene már kicsit elgondolkodni azon, hogy mit akar.

2022. dec. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem sikerült megérteni? Pedig évek óta magyarázzuk. Ő is évek óta magyarázza. Még szerencse, hogy évek óta nem dugtok, és nem fogtok szaporodni.

Világosítsd már fel a csajt, hogy neked ő csak arra kell, hogy legyen kit kínozni. Minél jobban szenved, te annál jobban élvezed.

2022. dec. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyut..


Ez a te kérdésed. Mikor a pénzről van szó, pont te hivatkozol arra, hogy a "gyerekre" spóroljon.

Ezek után nem érted, hogy mire akar gyereket. Mondjuk erre.

2022. dec. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nektek semmi magánéletetek nincs. Ha füttyent a család, te ugrasz. Háttérbe szorítva mindent.


Mi is baromi összetartó család vagyunk, de tiszteletben tartjuk egymás magánéletét és egy kertrendezésre nem csődítjük össze a rokonságot, mert felfogjuk ésszel, hogy mindenkinek van munkája, családja, házastársa stb.


Élj akkor a családoddal, nem való neked kapcsolat!

2022. dec. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Fhú hallod...

Mi is összetartó család vagyunk, de ez már nem csak hogy túlzás, de egyenesen ijesztő is.

Van egy olyan dolog, hogy magánélet. Nem hangyák vagyunk egy hangyabolyban, hanem emberek. Önálló élettel, és magánszférával. Normális körülmények között ez nem úgy működik, hogy valaki gondol egyet, aztán mindenki ugrik. Vannak persze olyan helyzetek, amikor jól jön a segítség. De normális körülmények között egy normális ember igyekszik egymaga elvégezni a saját dolgait. Az meg primer bunkóság, amikor valaki a saját munkáját mással végezteti el. Oké, hogy ő is kiveszi belőle a részét... de a nagy részét mások végzik el helyette.

A bunkóságot tetézi, hogy még csak nem is a közvetlen családot vonja be, hanem elvárná, hogy a fia barátnője egyből ugorjon, csak mert ő egymaga lusta.

Ez egy aberrált kolónia, amiben éltek, nem pedig egy ép család.


"ha dolog van mindenki csinálja, ha pihi akkor mindenki pihizek.."

Elég beteg tényleg. Mint valami távirányítású robotok.


"ő amikor ráér vagy több ideje van is kihúzza magát"

Jól teszi. Mert nem az ő dolga. Szüleid sem ugranak, ha a barátnődnem valami dolga van, már csak azért sem, mert normális körülmények között egy felnőtt ember meg tudja csinálni a feladatait az anyós-após-jelölt nélkül is.

Ha pedig szüleidnek ez nem megy, akkor vagy rosszul szervezik az életüket, vagy önellátásra képtelenek, és gondozásra szorulnak. Utóbbi esetben sem a barátnőé lenne a feladat, előbbi esetben pedig: vállaljanak annyit, amennyit meg tudnak csinálni. És önállósodjanak kicsit! Szerintem elég nagyok már hozzá.


"Elmondta h többször össze szedte a cuccait, de szeret nem tud elmenni."

Ez mondjuk baj. Csak nem értem, mi a frászt eszik egy olyanban, aki lenézi, és ugráltatná?


"ilyen érzésekkel hogyan mer gyereket vállalni? - milyen alapra?"

Úgy, hogy ő egy ép, egészséges gyereket nevelne, nem egy önállótlan robotot.


"ezért se értem"

Te sok mindent nem értesz. Mondjuk lehet, hogy ha nem egy hangyakolóniában éltél volna, akkor most több mindent értenél a világból, de ez most lényegtelen. Te alapvető dolgokat nem értesz. 34 évesen azért ezt a szintet már réges rég meg kellett volna haladnod.

Tudod, nem az a probléma, amikor valaki akár anyagi, akár kényelmi okokból a szülőkkel lakik. Hanem amikor anyuci-apuci egyet csettint, és már ugrik is a 34 éves kisgyerek, és rángatná magával a barátnőjét is.

2022. dec. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mivel családi vállalkozásunkban dolgozunk ( 2 üzletünk van ) amiben tesóm szüleim és én is dolgozok. Ebben azért van teendő és nem kőbe vésett a napi 8óra munkaidő
2022. dec. 28. 20:27
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!