Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Snoopza, Mspy, keylogger......

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Snoopza, Mspy, keylogger... Tapasztalatokra lennék kíváncsi kémprogramokkal kaocsolatban? GSM hangrögzítő? Hasonlót esetleg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A sztorit nem írom le. Kémprogram érdekelne telefonra. Vagy GSM hangrögzítő. Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Nyomós okom van rá. Igen félek, hogy túl sok lesz az infó és csak artok vele, de tudnom kell, mert nem akarom, hogy tovább hülyének legyek nézve. Hogyan kell ezeket használni? Írjatok ötleteket, tapasztalatokat! Neten mindent elolvastam, de érdekelne gyakorlati tapasztalat is. Köszönöm



2022. dec. 28. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha pl az enyémre tettek ilyet, hogy deríthetem ki? Ez engem is érdekel.
2022. dec. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

O.MG kabel. Van rajta alapbol keylogger, es payload script-eket futtathatsz tavolrol.



38F incel

2022. dec. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Huha... Erre rá kell gugliznom. Nem vagyok ekkora hekus😅
2022. dec. 28. 15:31
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem lettem okosabb. Nem találtam róla magyar nyelvű leírást. Tudnál írni róla? Hogyan működik?
2022. dec. 28. 15:36
 5/8 anonim ***** válasza:

#2-elmagyaráznád ezt kérlek?

Hozzá nem értő nő.

2022. dec. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"magyar nyelvű leírást"



Nem dzsal az angol, mi? :)



[link]



38F incel

2022. dec. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszi 6!
2022. dec. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Haha😂😂 Hát annyira azért dzsal, hogy az angol videóból, erősen tudtam arra következtetni, hogy én ezt magyarul sem fogom érteni 😂🥴

Viccet félre téve, látom, értem, de fix, hogy használni nem tudnám...

Egyéb ötlet esetleg? Snoopza-val nincs tapasztalatod? Vagy jó nekem ilyen "darknetes" cucc is, csak ne kelljen hozzá mini hackernek lenni 😅

2022. dec. 28. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!