Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erre csak a szakítás megoldás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre csak a szakítás megoldás, miért rúgta fel a megállapodást?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel mikor összejöttünk megállapodtunk nem akar egyikünk se gyereket. Most valami lelte mert hetek óta csak erről beszél milyen jó lenne meg elképzelt minket családként gyerekekkel. Ezzel teljesen megrémít mert én továbbra sem akarok gyereket el se tundám magam apaként képzelni meg ez nekem egy óriási kötöttség lenne amit nem akarok.
2023. jan. 1. 22:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%

Nőként mondom, hogy ha a párom ilyen műsort rendezne a gyerektémával, bejelenteném, hogy sterilizáltatom magam, mert úgy érzem, csak az a biztos.


Ha a párom nem ért az én szavamból arra vonatkozóan, hogy nem akarok gyereket, akkor majd érteni fogja akkor az álláspontom, ha orvosilag lehetetlenné teszem számára, hogy máson ömlengjen. Gusztustalan és nevetséges, hogy emberek nem képesek komolyan venni a másikat.

2023. jan. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak a szakítás a megoldás, ebben nincs kompromisszum.

Hogy miért alakult így, arra nincs válasz, neki joga van meggondolnia magát, neked meg jogod van ragaszkodni a saját álláspontodhoz.

2023. jan. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
Igen, azonnal szakitanék, soha nem kell gyerek ilyen vilàgra, bizonytalanságra,keresetekre, inflációra,kàoszra!
2023. jan. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
99%

Közbe változhat valaki véleménye. 20 évesen még énse akartam, aztán 8 éves a lányom, mert közbe terveztük.

Itt a szakítás az egyetlen megoldás, ebbe nincs kompromisszum.

N 30

2023. jan. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos az elottem szolokhoz csatlakozok.


Ez egy fontos kerdes. Szoktak a filmekbe elviccelni a temat hogy nem szabad a gyerek temat felhozni .. mekkora hulyeseg. Ez egy nagyon fontos dolog.


En is osszejartam egy sraccal tudta jol hogy nekem csalad kell parkapcsolat es szerelem es tars. Neki szex kell tars de mas nem.


Egy ido utan nekem nem volt eleg csak szex es megbeszeltuk majd mivel nem volt ra vevo igy ismerkedtem.


Rajott hogy szeret. De a szeretet amit allitolag erzett meg is keves volt. Hiszen ha valaki nem szeretne csaladot az nem fog valtozni.



Es sajnos nagyon sok olyan no van aki mindent meg tenne azert hogy legyen gyerek szoval csak ovatosan

2023. jan. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó jó, de ez más szitu. Itt ahogy leírja a kérdező egy vélhetően hosszabb kapcsolatról van szó és azért van kiakadva mert az elején megegyeztek valamiben és most az egyik fél ebből ki akar táncolni és vélhetően zsarolja ezzel a kérdezőt
2023. jan. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

6 de evvel mit lehet zsarolni?

Rájött, h mégis anya akár lenni. Ennyi a történtet. Ezért írtam én is, h az emberek változnak és ebbe nincs kompromisszum.

2023. jan. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%

En se neveznem zsarolasnak. Gondolom fiatalok..


Ismerek egy 21 eves lanyt aki osszejott egy 47 evessel.


Eldontottek hogy nem akarnak gyereket mert az hapsinak mar van.


Es azon gondolkodtak hogyan lehetne meddove tenni a 21 eves lanyt.


Mint kivulallo nagyon merges voltam erre az egeszre ugy hogy kozom nem volt hozza.


Fiatalon meredek kijelenteni azt hogy nem szeretnek gyereket. Es mint most is kiderul hogy barmikor valtozhat.

2023. jan. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

Azért, mert gyereket akar és kész. 20 évesen sterilizáltatni akartam magam, komoly formában kerestem is a lehetőséget rá. 30 múltam, már a másodikat várom (és nagyon örülök nekik).


Ahogy többen írják, ez ilyen, nem kényszeríthet téged a gyerekvállalásra, te sem a gyerektelenségre. Ez a kapcsolat eddig tartott sajnos.

2023. jan. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%

Ha meggondolom magam és gyereket akarok, akkor azt egy az egyben megmondom a páromnak és nem okások szivárványt babával kapcsolatos dolgokra, hátha azzal meghozom a kedvét.


Szerintem ez ebben a formában így rohadtul aljas. Én nő vagyok, de ha a párom így adná tudtomra, hogy gyereket akar, rohadt mérges lennék. Nem érezném fairnek, hogy ott az ember, akit nagyon szeretek és nap mint nap tudtomra adja, hogy nem tudok neki megadni mindent, amire vágyik, ezért nekem kell még a szakítás témát is felhozni és mégjobban összetörni mindkettőnket. Ez nem fair. Az a fair, ha nemcsak én vagyok tisztában azzal, hogy ezen a kérdésen épp a kapcsolatunk múlik. És ha ő hozza fel ezt a témát, mivel benne változtak meg az érzések.


Ez így nagyon nem jó

2023. jan. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!