Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizikai bántalom? (Lent)

Figyelt kérdés

Pár napja a barátnőm párja felhívott este (nem szokott) és a barátnőjét kereste, mert úgy voltunk csajok, elmegyünk iszogatni, de aztán nem mentünk. Szóval felhívott, felvettem, 2 percet beszéltünk. Párom ivott és mérges lett. Bebaszta az ajtót. Utána mentem, hogy mi ez a hiszti, minden csúnya szót mondott rám. Felhúztam magam háton ütöttem, mondtam velem te îgy nem beszélhetsz menj vissza az exedhez, hátha ő el tűri.

Erre megtépte a hajam, és megfogta a torkom. Nem dühöt láttam rajta, inkább félelmet. Nem maradt nyoma. Ma már bánja, hogy hülye volt. Ha valaki volt hasonló helyzetben, mit tettetek, csak mert én magamat okolom az egészért, nem tudom, jogosan-e.


2023. jan. 2. 00:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Azonnal dobd ki! Szerinted ha ennyitől kiakad, mi lesz komolyabb dolgoknál?!
2023. jan. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Te is agresszívan reagáltál, ami nagy hiba!

Ettől függetlenül a srác uralkodni akar rajtad negatív értelemben. Nekem nem férne ez bele, legközelebb meg is üt, ha vita lesz?

2023. jan. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
35%
Te emeltel ra kezet. Nem kellett volna.
2023. jan. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
3, előtte verbálisan bántalmazta!
2023. jan. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szegeny pars már betört magának, a kamu kiallas csak meg szanalmasabba teszi
2023. jan. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%

Te is ütötted, szóval erről ennyit.

Amúgy meg ha úgy beszél veled sokszor, akkor hagyd ott.

N 30

2023. jan. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
27%
4. Ne haragudj de barmilyen verbalis bantalmazas szoval vita van akkor sem emelunk a masikra kezet. Ennyi. Kezet emelet megerdemli a maflast.
2023. jan. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradnék vele.
2023. jan. 2. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%

Mert mit kellett volna csinálnia miután te hátba verted? Nem tartom kizártnak, ha ő nem reagál a hátbavágásra tettlegesen, akkor jött volna a többi hátbavágás is.


Gratulálok nektek. Igazi primitív proli emberek. Piálás, a nő üti a pasit, aztán az vissza, de persze a nő van még felháborodva...

2023. jan. 2. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%

1. A pasi piásan beleköt a csajba!

2. Ajtót csapkodja, agresszív verbálisan (férfi! )

3. a csaj ahelyett, hogy össze összecsomagolná a cuccait és elzavarná otthonról, elkezd egy piás, agresszív férfivel vitázni és hátba veri….

A pasas kuka l, a nő meg gondolkodjon el egy picit azon, hogy mit jelent az, hogy “nő” …

2023. jan. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!