Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más borderlineos kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más borderlineos kapcsolatban élő ember is tapasztalt ilyeneket?

Figyelt kérdés

Szakításunk után néhány héttel később derült az exemről, hogy borderlineos, azóta próbáltam minél jobban utánaolvasni a tüneteknek mert azt vettem észre, hogy segít a lezárásban (meg nagyon sok minden nyer értelmet a kapcsolatunkból ennek fényében). Iszonyat sok leírásban mintha csak megunkat láttam volna, viszont 2 dolog ami nagyon meghatározó volt nálunk másnál még nem olvastam...


1. Viszonylag kevés tünete volt hónapokon át, szuper volt minden, de végeztem az egyetemen és olyan állást kaptam aminél a fizu jobb mint az övé, konkrétan másnapra elképesztően bezuhant a kapcsolatunk mint egy töréspont és innentől soha nem lett a régi, később mondta, hogy ezt a dolgot nem tudja elviselni (engem egyáltalán nem érdekelt ki mennyit keres).

2.Mikor utaztunk/kettesben elmentünk kikapcsolódni minden újra csodás volt, még a szar időszakok közben is akkor újra mesés volt a világ, viszont törvényszerüen, ahogy egy ilyen programnak vége lett másnap gyakorlatilag azért is hibás voltam, hogy levegőt merek venni.


Mások tapasztaltak ilyeneket vagy hasonlókat?


24F



2023. jan. 2. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Ha igazan utana olvastal volna, akkor ezeket a kerdeseket fel sem tetted volna.
2023. jan. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%

Persze, hogy tapasztaltunk, hiszen ettől lesz a betegség az, ami.

Utazás másnapján? Mondok jobbat, bemutatott a családjának, jövünk vissza a városba busszal, már ott alig szólt hozzám, hát kiderült szakít velem. Miután bemutatott. Ekkor még vissza tudtam könyörögni magam, meggyőztem, adott még 1 hetet, aztán megint szakítás, az már az utolsó volt.

2023. jan. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Én is borderline vagyok.


De ezt kezelni kell pszichoterápiával. Nyilván a beteg felnek is akarni kell.


Amúgy nem értem ezt a megbélyegzést… értem en, hogy nehéz. Velem is az.

De meg kell találni azt a személyt, aki ebben segít. Nem lesz könnyű. De úgy lehet fejlődni.


Akkor ezzel a lánnyal nem egymasnak voltatok teremtve.


28N

2023. jan. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia! Szintén enyhe borderes vagyok, és rengeteg helyen tájékozódtam róla.


Amiket leírtál azokból egyami szerintem jellemző: Az elején akár hónapokig minden csodálatos.


Nekem is így volt minden kapcsolatomban, kb 3 hónap után kezdődtek a problémák. Az a 3 hónap viszont csodálatos volt, mindegyik exem szerint, csak sajnos nem fenntartható sokáig

2023. jan. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az, hogy zavarta a fizetésed abszolút nem a border tünete, esetleg amiatt lehet, hogy mivel rossz az önértékelése, ebben is csak azt tudta meglátni, hogy ő nem elég értékes
2023. jan. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Más, aki borderline-ossal volt együtt???

Szerinted tapasztaltunk, te sütiagyú?? Tippeljél....


Mi a valódi kérdésed? Hogy hogy működik az elme? Mert ha tényleg az, hogy más is tapasztalt-e olyat, amit szinte már az átlag ember is néha produkál, de a borderline-osokra a legeslegigazabb a világon, akkor tapasztalatlan vagy a jó kérdések megalkotásához.


Most higy tudod, hogy minden borderlineos kapcsolat dugig van ezgel az effektussal, mivel vagy előrébb?

2023. jan. 3. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ötösnek igaza van, csak annyiban nem hogy nem a borderline tünete, de sajnos benne ez váltotta ki a kisebbrendűségi érzès, értéktelensèg ez ezt által ugymons generálja a feszültséget , eltasuít magától ez egy védekezési mechanizmus. És gyerkkrból fakad valami miatt, de nem direktben ellened
2023. jan. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!