Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagálnátok arra,ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok arra,ha a párotok fel-fel hozza az exeit?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem mindennapos dolog (szerencse:D).Hébe-hóba fordul elő,hogy felhozza a párom az exeit. Vagy éppen ha van egy történet, ami igazándiból nem a volt lányról szól, de mégis megjegyzi hogy “amikor xy-nal voltam”. Ez miért van?

Tudom, tudom ezt nem lehet kitörölni az ember életéből. És nem is kell. Csak nehesztelek ez miatt egy pöppet. Én soha nem hoztam fel neki az én exeimet, mert szerintem annyira nem helyén való. Lehet csak én gondolkodom így?

Illetve a szobájában kint van jó pár dolog ami a volt barátnőitől származik. Kisebb ajándékok, plüss..

Lehet csak én gondolom túl, de kiváncsi vagyok a Ti véleményetekre is. Hogyan gondolkodtok az ilyen esetekről?

(Az úri ember 30 éves. Tudom, hogy szeret ez kétség nélküli)



2023. jan. 2. 22:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Egy kicsit értelmesebb választ vártam :DD
2023. jan. 2. 22:25
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

Egyetértek veled. Én megkérném, hogy tegye el ezeket a tárgyakat. Nem kell, hogy kidobja, de tegye be egy dobozba azt meg be a sufniba, vagy a szekrény aljába.


Az emlegetés az kicsit nehezebb. Engem is zavar, de ha ritka akkor lehet nem szólnék.


De amúgy ha nagyon genya vagy te meg hozd fel, milyen volt, mikor pisti 22 centise volt benned :D

2023. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Csatlakoznék hozzájuk.
2023. jan. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Emlegetésnél én azt mondanám, hogy akkor hozza fel, ha tényleg fontos, ha van valami amit csak így tud elmondani, csak így ismerhetem meg őt. De csak a sztori kedvéért ne.
2023. jan. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mikor én tettem ugyanezt (legtöbbször amúgy összehasonlítva, hogy jobb vagy, mint az exem), azt mondta, túl sokat beszélek az exemről, ezért abbahagytam. Papucs vagyok, idomulok? Lehet. De legalább eggyel kevesebb panasz.
2023. jan. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy szereltem le az exeit emlegető barátnőmet - miután a kérésemet nem is értette, szerinte nem volt ebben semmi zavaaró -, hogy én is elkezdtem mesélni az exeimről.

Így már megértette.

2023. jan. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Én elgondolkiznék azon, és / vagy megkérdezném az emlegetésnél, hogy fontos-e az az adalék a sztoriban, hogy akkor melyik exével volt. Ha nem, akkor azért rákérdeznék, hogy mégis miért volt olyan fontos megemlítenie, hogy kivel futott akkor? (nyilván ha fontos volt a sztoriban az ex, mert mondjuk vele történt vmi, akkor ok, bár akkor is kérdés, hogy miért nevezi a nevén, és miért fontos tudnom az exei neveit, kiv. ha az a téma, hogy a gyerekemnek épp az egyik hülyébb exe nevét akartam volna adni :D)


A tárgyakkal kapcsolatosan én személy szerint meglehetősen pragmatikus vagyok, és el tudom különíteni a tárgyat az ajándékozótól, ha az nem ilyen echte nyálas szerelmes vagy személyre szabott "páros" ajándék (közös képes kiskutyafüle, szerelmes idézetek stb.) - nem zavarna sem plüss, sem egyéb ajándék, ha nem a felsorolt típusú. Én pl. az egyetlen olyan ajándéktól, amit a páromtól kaptam és ilyen nagyon személyes volt (az első tőle kapott virág szirmával készült gyűrű), megszabdultam, az összes többi cuccot használtam és ami azóta nem romlott el, nem ment tönkre, és még a stílusom, használom is (pl. ruhát, "sima" ékszert, ruhaszösztelenítőt, pendrive-ot, bármit).

2023. jan. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
Amikor megismerkedtünk, az exéről egy egész doboz fénykép volt. Voltak benne monokinis képek, sokszor mutogatta nekem. Egyszer mikor hazajött, rajta kapott, hogy a barátnőmmel az exe mellén röhögünk, hogy ilyen parizer mellbimbókkal nem fotoztatnánk magunkat. Aztán mikor kettesben maradtunk, megkaptam, hogy milyen szenya vagyok, de a fényképeket, mint kiderült, odaadta az exnek.
2023. jan. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Kutyaharapást szőrével. Lehet, hogy kicsinyes, de elkezdenék én is így viselkedni, és beleszőni a sztorikba az exeket. Amúgy tapló dolog ezt csinálni, alacsony érzelmi intelligenciára vall. De ha ez fennáll, annak lesznek más, ettől sokkal kellemetlenebb jelei is sajnos, és 30 évesen már aligha fog tudni változni.
2023. jan. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 harebell ***** válasza:
100%
Kontextusfüggő, meg hogy milyen gyakran fordul elő. Ez, hogy néha elmond egy-egy sztorit, engem egyáltalán nem zavar, számomra ez kb ugyanolyan, mint amikor olyat mesél, ahol a testvérével vagy egy barátjával volt. Az meg sokkal erőltetettebb lenne, ha úgy próbálná elmesélni, hogy kínosan kerüli a nevét vagy hogy egyáltalán egy exről van szó. Nyilván lehet túlzásba vinni, de ez szerintem bőven belefér. Én igazából az ex-téma teljes tabusítását nem értem, számomra sokkal egészségtelenebb és bizonytalanabb légkör lenne, ha még se említhetném.
2023. jan. 3. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!