Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem jóvá? A párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem jóvá? A párom elvált és van egy gyereke, kezdetben nagyon sokszor kimutattam hogy zavar hogy a volt feleség képbe van a gyerek miatt, az ha beszélnek, az ha a gyerek miatt le van mondva a program

Figyelt kérdés

sokszor voltam féltékeny, zavart hogy nem én vagyok neki az első, (házasság és gyerek) pedig ezeket tudtam, mára már sokmindent rendeztem magamban, és eltűnt a féltékenység és a rossz érzések,

De úgy érzem jogtalanul bántottam a párom, mert igen tudtam hogy van gyereke

De közben sok mindent élesben tapasztaltam meg amit eddig még soha, és sokszor volt nehéz, hogy van családja

Bűntudatom van emiatt, hogy lehet ezt helyrehozni?



2023. jan. 3. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezek ellenére veled maradt, akkor eleve nyert ügyed van. Vagy mondd meg hogy sajnálod hogy ilyen hülye voltál, vagy egyszerűen csak ne hozd fel többet.
2023. jan. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm
2023. jan. 3. 10:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérj bocsánatot, ha még nem tetted meg. Emberek vagyunk, mindenki hibázik, az a lényeg, hogy a hiba után hogy cselekszünk. Ezek alapján van lelki ismereted, ami sajnos sok embernek nincs. A bűntudat normális, de idővel enyhülni fog ha bocsánatot kérsz, és kedveskedj sokat, segítsd a párod, legyél neki olyan, akire tényleg számíthat
2023. jan. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
39%

Miért van bűntudatod? Teljesen normális volt, ahogy éreztél, nem kell bocsánatot kérned.

N

2023. jan. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!