Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan féltékeny a mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan féltékeny a mostani barátom, hogy az exem odaült hozzám kajálni? Hogy nyugtassam meg, hogy nagyon szeretem őt és nincs oka féltékenységre?

Figyelt kérdés

4 éves kapcsolatomnak lett vége 2 hónapja, lényegében a mostani barátom miatt szakítottam. A mostani barátom meg ott dolgozik, ahova az exemmel jártunk kajálni szinte minden nap együtt. A szakítás óta nem kajálunk együtt.

Múlt héten viszont jött ebédelni az exem és odaült kicsit beszélgetni, ma is belefutottam, oda akart ülni, de mondtam h ne, mert előtte odajött a barátom és kérdőre vont a múlt hét miatt, hogy miért ült oda, mert azt akarja, hogy soha többet nem beszéljek vele, pedig barátként váltunk el.


Ma nagyon kellemetlen helyzetbe kerültem, mert a párom munkahelyén nem tudják, hogy járunk és ő nem is szeretné, hogy kiderüljön, mert fél, hogy "megvádolják" azzal, hogy ő szándékosan csapott le az exem kezéről. Mi ott már egy elég ismert pár voltunk exemmel, ott ismerkedtünk meg és amint említettem, sok évig ott kajáltunk együtt. Ma külön ültünk, erre a szakítás is kiderült, mert az ott dolgozók ismernek minket - csak azt nem, hogy a kollégájuk az új párom, aki féltékeny.


Jogosan féltékeny? Mit tegyek, hogy megnyugtassam? Nagyon szeretem, de új 2 hónapos kapcsolat. Azért is érzékenyebb téma ez neki, mert az ő volt barátnője 4 év után a legjobb barátjával csalta meg és ő mondta, hogy féltékeny típus, tehát neki ez egy neuralgikus pont.



2023. jan. 3. 19:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És most természetesen mindkettő rám "haragszik"...
2023. jan. 3. 20:07
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Nekem ami szemet szúrt hogy a mostani pasid nem vállal fel téged a munkahelyén...idióta indokok miatt ebből kifolyólag is hagynám a fenébe mert szerintem ez süket duma. Így meg nem várhat el semmit.
2023. jan. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Plusz te még pajtizol az ex pasiddal és tudod ez az emberek többségének nem jön be.
2023. jan. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Egy ilyen pasival nehéz lesz. Amúgy nem feltétlen beteges nála ez, hisz őszintén, melyik pasi viselné el ezt? Én nem nagyon tudnám tolerálni. Neked is rossz, a pasiban meg csak forr a félelem, a düh...a düh pedig elvakítja. Idegileg...szellemileg....nem nagyon lehet bírni ezt sokáig. Kell ez neked? Keressen másik munkahelyet, ha ér neki ennyit, vagy próbáld meg újra az exeddel.
2023. jan. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Feltétlenül szükséges oda járnod állandóan? Nincs több étterem a városban?
2023. jan. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hm, tulajdonképpen lepattantál az új pasival, nem csodálom hogy az új pasinka áll az égnek a haja az exes bratyizásoktól, hiszen a leírás alapján nem annyira nehéz kiugrani négyéves kapcsolatból sem, hát még kéthónaposból. Legalábbis nekem ez a logika.
2023. jan. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Bonyodalmas.

Minden.

2023. jan. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A nagy összevissza filózás lesz a megrontód.

Az exed is bunkó, mert látja, hogy az új pasiddal vagy és csak úgy odaül.

Én felálltam volna és az mondtam volna neked, hogy majd ha túl vagy az exen, talán folytathatjuk. Neked kellett volna nomrálisan megmondani az exnek, hogy menjen el.

2023. jan. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda dráma az étteremben. Egyébként nem értem, az ott dolgozòknak mi köze a magánéletedhez? Párod meg nyílván azért féltékeny, mert eleve simán kiléptél egy 4 éves kapcsolatbòl miatta, ami annyira nem lehetett sz@r, mivel írod jòban maradtatok. Egyél ott, akkor mikor tudod nincs ott az exed, vagy válts éttermet és vége lesz ennek tùlkomplikált drámának. 31/N
2023. jan. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ennyire a látszatnak élni egy idő után fárasztó.

Sőt, egyre fáraztóbb.

Viszi az energiát!

Egyszer csak már nem éri meg.

Egyszer csak kellene az az energia más dolgokra...


Sztem már most érdemes lazítani a sok megkötöttségből!

2023. jan. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!