Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy szpichopata tud szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szpichopata tud szeretni szerintetek?

Figyelt kérdés
Ha igen mik erre az utaló jelei, vagy kit és hogyan tud szeretni valójában egy szpichopata?

2023. jan. 4. 23:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
60%
PSZihopata, nem pedig SZPihopata. Ha már valakire rasutod ezt a jelzőt, mint fotel pszichológus, legalább írd már le jól.
2023. jan. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%
Milyen az a SZPihopata?
2023. jan. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
2023. jan. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Norman Bates nem pszichopata, köze nincs ahhoz.
2023. jan. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

#14 Szerintem ha valaki pszichopata az pont ő.


- Miért pont Psycho a film címe?

- Neked ki számít pszichopatának?

2023. jan. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15


Csak most látom a kommented. Tény, hogy Norman Bates nem az. Pszichológiát végeztem az egyetemen, így tudom. A Psycho film amúgy a karakteréről még felületes is, én láttam a Bates Motel-t. Norman disszociatív személyiségzavarban szenved, mivel meg van "hasadva" az elméje, és azt hiszi időnként magáról, hogy a saját anyja, és olyankor nem tud magáról, Norma-ként mutatkozik be. A gyilkolászása az anyjával való komplex, beteges viszonyából ered.


A pszichopata az, aki antiszociális személyiségzavarban szenved. Akinek nincs empátiája, sem bűntudata. Pl. Ted Bundy.


Helytelen kérdés, hogy nekem ki számít annak, ugyanis ez nem vélemény kérdése, hogy pontosan mit ölelnek fel ezek a kórképek, a pszichodiagnosztikában le vannak fektetve a szabályok, amennyire lehet.

2023. febr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!