Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jó sehogy? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jó sehogy? Mit tegyek? Miért engem vett el akkor? Mit akar, hogy nézzek ki?

Figyelt kérdés

Csinos, de nem kihívó, ápolt nő vagyok, 36 éves. A férjem megdicsérget ugyan, de a ribis nőket nézi meg. Kellemetlen mellette lennem, amikor épp nem bírja levenni a szemeit más nők melleiről, fenekéről.

Amikor én is odapirítok és kicsit kivágottabb, passzosabb ruhát veszek fel, piros rúzst használok, hogy lássam végre rajta, hogy rám is úgy néz, az meg nem tetszik neki.

Mindig azt kérdezi, hogy kinek akarok ennyire tetszeni?! Hiába mondom, hogy neki, megsértődik.

Sose csalnám meg, 18 éve együtt vagyunk. Nagyon szeretem, de totál 0 lett az önbizalmam mellette.


2023. jan. 6. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
A férjed érzelmi intelligenciája valószínűleg a nullával konvergál. Ezzel együtt természetes, hogy a férfiak nem tudják levenni a szemüket a kihívó nőkről, hiszen vonzza a tekintetet, még az enyémet is, pedig hetero nő vagyok. És az is természetes, hogy nem akarja, hogy a felesége úgy nézzen ki, mint egy krva.
2023. jan. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

A pasiknál más kategoria más helyen van az asszony, és más helyre téve a lyukak.

Az asszonyt más szemmel nézik gyakorta.

2023. jan. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Már megunt téged a férjed, ez van. Lehet, szeretője is van, vagy lesz neki nemsokára. Ha ennyire nyíltan nézeget más nőket, akkor igen kilehet már éhezve az új puncira.
2023. jan. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt is megunják.
2023. jan. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy ez van, a férjed egy tiszteletlen bunkó. Én a saját káromon azt tanultam, hogy a legjobb szűrő egy kapcsolatban azt megfigyelni, milyen az önbecsülésed a párod mellett. Aki ennek árt, az hosszú távon hatalmas károkat okoz.
2023. jan. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Mindig azt kérdezi, hogy kinek akarok ennyire tetszeni?! Hiába mondom, hogy neki, megsértődik."


Én annyit mondanék ilyenkor kedvesen, mosolyogva, hogy a férfiaknak szeretnék tetszeni, jót tesz az önbizalmamnak, ha látom, hogy más férfiaknak is tetszem.


És én is simán megnézném az utcán a jóképű, jó kiállású férfiakat, ahogy ő más nőket.


Mondjuk ha a párom csinálna ilyet, hogy annyi tisztelet és érzelmi intelligencia nem lenne benne, hogy rendszeresen feltűnően megbámulja más nők fenekét vagy mellét, amikor együtt vagyunk, akkor inkább ereszteném szélnek, mintsem úgy érezzem, hogy ezzel megaláz, és az önbizalmamat leépíti.


De mondjuk pont azért nem tudná megtenni, mert érzi, hogy van annyi egészséges önbizalmam és önértékelésem, hogy tisztában van vele, hogy ha akarna, sem viselkedhetne így következmények nélkül.


Ha szereted, és ennek ellenére vele képzeled el az életedet, akkor szerintem próbáld humorral kezelni, és nyugodtan öltözz fel csinosan úgy, és mosolyogj, viselkedj olyan nőiesen, hogy más férfiak szeme megakadjon rajta.


Hátha észbe kap. Vagy ha nem, legalább az önbizalmadnak jót tesz a pozitív visszajelzés más férfiaktól.

2023. jan. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit a férjed csinál, az megalázó és rombolja az önbizalmadat. Én ezeket nem tűrném senkitől, szerintem neked sem kéne.
2023. jan. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!