Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miről szoktatok beszélgetni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről szoktatok beszélgetni?

Figyelt kérdés
2023. jan. 6. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
igen
2023. jan. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Sejtbiológia, kvantumfizika, elméleti matematika általában.
2023. jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenről ami épp aktuális vagy felmerül.
2023. jan. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
Noryna tiktok liveokrol.
2023. jan. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kivel? 😅
2023. jan. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18%

Utobbi 1 óra

Hol vagyok mit csinálok hol akarok aludni hol leszek éjszaka, miért tiltotta ki az igazgatom hogy bemászkáljon hozzám a munkahelyemre,en miert nem.mehetek be hozzá, a haverjaihoz viszont simán bemegyunk elvagyunm, vagy vmi távolabbi haverja azt mondta rám hogy bombanő vagyok miutan valahol megláttak vele, de ezt nekem nevetve adta elo amitol ugy éreztem mintha kiröhögne, ezen vitaztunk hogy nem, meg azon amit rolam dumáltak, ebbol kanyarodott a tema a tobbi haverjara aki engem védett meg egyszer de en őt felreértettem es azt hittem beszolt de utolag esett le hogy pont jót akart, aztán ő mesélt hogy rolam mennyiben miben van szo ha nem vagyok ott, én meg a havernőiről hogy 2szinunek tartom őket, de ezt a szemukbe is mondom pl zavart h szilveszter utani bulin nem nezett kocvintasnak a szemembe de a baratja raszolt h ne legyen velem bunko:D, stb haveros témák, aztán szo volt arrol hogy épo vitaztunk a teloba de amikor a főnöke hivja meg egybol kedves moslygos tud lenni, igy errol is beszeltunk hogy mikozben nekem eloadja a keménycsávót" meg oltogat, màsokkal meg tündérkedik udvariaskodik csak a párjával nem? Aztán kikerultunk abba a témába hogy ő nagyon szeretimád engem en miert nem mondom, en meg jeleztem hogy utálom hogy mindig kotelező mondanom en magamtol akatom mondani, de neki meg az a baja miert kell ezt belolem kihuzni harapofogoval, aztan szerinte akkor ő szeret engem en meg nem, en meg mondtam hogy inkabb en, mert en nem provokálom őt, aki szeret nem provokál, meg ilyen hülyeségek, és gyakorta megesik a dedos beszelgetés is. Nem-de-nem-de-nemnemnemnem-dedededede!

Nem.

És amugy rengeteget nevetunk is. Pl.mondta me kéne pisilni. En mondtam nem mehet mert multkor engem ő nem hagyott kajálni menni. De aztán szolt hogy én már menni akartam furdeni és szetfagyok. És szoval ha őt visszatartom hogy nem mehet pisilni akkor magamat is szivatom mert nem haladok a furdessel.

Na ez ismetlodott más témában. Hogy ő addig nem szokta letenni a telot mig azt nem mondom szeretlek imadlak. Neha rámondom hogy aha te kamuzol ugyis. Kamuzni nekem is megy. Szeretlekimadlakszeretlekimadlakszeretlekimadlak. De nem tetszett neki a hangsuly.

Es szoval amikor mondta sietnie kell hivja a fonok szeret imad direkt nem mondtam, csak hogy puszi, ilyenkor akár fél oraig se hagy békén es nem teszi le de a főnöke miatt rá volz kenyszeritve es jatekosan elkezdtem zsafooni hogy a fonok fontosabb vagy en? Azert se mondom még. Aztán röhögünk. Habar a poénokat sajnos nem tudom ugy átadni.

Aztán szo volt arrol.is hogy gyűlölöm ha kontroll miatt hiv hogy hol vagyok. De győzköd hogy azert hivott mert hianyzom, hianyzik a hangom mindenem. De akkor miert kerdezted hogy hol vagyok hol alszok husszor is? Ezert hivtál csak. De nem. De igen.de nem.

Aztan hivj inkabb 5 perc mulva. Pihi.

16 oerc mulva hiv viccelodunk hogy ő amolyan stopperes időfoóbiásan pontos, en a notorius késő, mégis ő csúszott 10 percet hogy ketezhet az hogy nem mérte stopperrel az t percet?:D


Es mindez 30 felett a legutobbi 1 óra.

De amugy komoly dolgokrol is rengeteget beszélunk, tervek célok szomszedok koltozes albeeletek kapcsolatrendszerek munka

Aztan hobbik sport, tánc egyutt, edzés, neki az üzletelgetései, a kocsi, a melom, kollegák, ismik, család, gyerektervek, aztán a rébuszos beszelgetések amikor mások elott maskepp beszélunk, amikor együtt sunyítunk valamiben vagy egymás cinkosai vagyunk kb mint nonnie és clyde, meg néha olyan szintek is mennek, amiket szerintem fel kéne venni.

2023. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Bocs a sok elütésért, nem akartam lassan odafigyelve pötyögni, hanem gyorsan megírni és haladni
2023. jan. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hova rohansz?
2023. jan. 6. 20:21
 9/14 anonim ***** válasza:
43%
Na mintha ő kérdezné :D a kontroll :D
2023. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
#8! Még ki kell írnia ma vagy 5 kérdést erről a csodapasiról, meg ömlengenie magáról😉 Szeretnél olvasni párat? Jó lenne, már ha inkább kiadná könyvben és nem az oldalt szemetelné tele, de ez egy elérhetetlen álom.
2023. jan. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!