Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok,ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok,ha a férjetek összejönne egy szinte tinivel?

Figyelt kérdés
A férjemmel hetedik osztály óta együtt vagyunk,együtt jártunk gimibe,aztán az iskola után együtt költöztünk külföldre ahol a mai napig is élünk. Mindig csak egymásra számíthattunk a nulláról indultunk mára élertük,hogy közös házunk legyen,autók stb. Az utóbbi években megromlott a kapcsolatunk. 1 hónapja közölte,hogy vége,megbeszéltük,hogy ő marad a házban és kifizet,elkoltoztem egy hotelbe,de nagyon drága ezért megkértem,hogy had koltozzek haza ameg nem találok egy albérletet.Azt mondta,hogy ő addig elmegy egy barátjához. Mára beszéltük meg,hogy haza jövök,ez meg is történt,viszont a lépcsőházban összefutottam a szomszéd lánnyal,aki közölte,hogy a férjem egy 20 éves csajjal mászkált,ahogy felmentem a lakásba minden tele volt a hajával.Felhívtam a férjem és azt mondta,hogy sajnálja,de szerelmes lett.Átmentem a szomszéd lányhoz,aki ismeri a csajt se köpni,se nyelni nem tudtam az mellett,hogy megcsalt egy 20 éves,szőke,magas,vékony lánnyal tette ez az onbizalmamat teljesen a kukába dobta. Mi mind a ketten 36 évesek vagyunk.
2023. jan. 9. 11:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%

Az után jött vele össze, hogy kimondtátok, hogy vége? Mert akkor nem megcsalás.


alapból nem költöztem volna hozzá vissza, béreltem volna egy szobát, vagy inkább nem eszem.


válópert beadnám, azt helószia.

2023. jan. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
36%
Mintha ilyen nem történt mèg mással a történelemben 🙄
2023. jan. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Szerintem tuti együtt voltak már a szakításunk előtt is. Egyértelműen beadom a válópert,de nem tudom,hogy mihez kezdjek egyedül külföldön.
2023. jan. 9. 12:04
 4/23 anonim ***** válasza:
12%
Semmit úgyse komoly
2023. jan. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%
Hol külföldön?
2023. jan. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
97%
Mióta vagy külföldön? Az írásodból azt veszem ki, hogy elég sok ideje, de akkor azt nem értem, hogyan vagy teljesen egyedül? Évek alatt hogy nem építettél ki emberi kapcsolatokat? Van munkahelyed, ismerőseid? Az már bőven elég alap ahhoz, hogy egyedül talpraállj.
2023. jan. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Angliában élünk,17 éve,vannak munkatarsaim,de ők csak munkatársak,a barátaink inkább a férjem barátai,engem nem keresnek,úgyhogy lényegében nincsenek barátaim.
2023. jan. 9. 12:14
 8/23 anonim ***** válasza:
96%
Semmit, ráadnám a kabátot, és szevasz tavasz. Ezen nincs mit javítgatni, nincs mit csinálni. Emelt fejjel kell távozni az ilyen kapcsolatból. Az, hogy ő kivel kufircol meg hogy hány éves, annak nincs jelentősége már. Akkor se volt, amikor a szomszéd csaje beszámolt neked a 20 éves csitriről. Szétköltöztetek és ő valószínűleg nem is akarja folytatni veled.
2023. jan. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
78%

Az a furcsa hogy egy ennyire fiatal lány miért jött össze egy idősebbel?


Honnan származik? Tudsz róla valamit ?

2023. jan. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs,hogy miért jött vele össze. Nagyon jó ember a férjem,jól is néz ki. De a pénz az nem motiválhatta,mert úgy tudom,hogy elég jól áll a csaj anyagilag és ez mellett tényleg gyönyörű.
2023. jan. 9. 12:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!