Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar lefeküdni?

Figyelt kérdés
A kérdés kicsit összetett. Exbarátnőmmel pár éve szétmentünk, neki lett valakije, akinek gyereket szült, de a srác otthagyta a terhesség közben. Amikor 5-6 hónapos volt a pici, akkor megkeresett úgy, hogy azelőtt egy évig nem beszéltünk. Azóta majdnem mindennap ír, többször áthívott, volt, hogy hajnalig ott voltam. De többször közölte, hogy nem akar már kapcsolatot velem, és ha bárhogy közeledtem, azt is elutasította és mondta is, hogy ne próbálkozzak. Azért nem értem, mert tudom, hogy a szex fontos neki is, és ez az egy volt, ami mindig működött köztünk, és tudom nem szép, de még az új pasi mellett is volt, hogy áthívott 1-2 alkalommal az elején. Az is lehet, hogy van neki erre más, de akkor meg furcsa, hogy többször áthív, meg azt gondolnám, kisbaba mellett azért nem egyszerű ez annyira, és jobb olyan, akit már ismersz, megbízol benne, de lehet férfiként gondolom rosszul. Vagy az is lehet, hogy a baba mellett nem is kívánja, de egy csók, ölelés akkor is jólesne neki.
2023. jan. 10. 12:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

1.Te szeretnéd fizikailag kihasználni a helyzetet.


2.Ő pedig érzelmileg.


Igazából mindkettő egyformán rossz, abba kellene ezt hagynotok, amíg nem történik komolyabb baj belőle.

2023. jan. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
30%
Mert nem fáradt.
2023. jan. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Szoptatósan sok nő nem is kívánja a szexet, amíg újra nem kezd menstruálni. Az is lehet, a pofáraesés miatt már valószínűleg stabilitást keres, s akkor feküdne le veled, ha látná benned a lehetőségét annak, hogy papás-mamást szeretnél játszani és nem csak jobb híjján összejárogatni.
2023. jan. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Emberileg, barátilag bízik benned. Nehéz most neki egyedül, és ezért kéri a társaságodat, a segítségedet.
2023. jan. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

Bármi jól esne neki, de azt nem tőled akarja. Tőled egy dolgot akar, hogy legyen kibe kapaszkodnia addig amíg nem talál egy normális, számára szóba jöhető pasit. A normálist ne értsd félre, nem úgy értem, hogy Te ne lennél az. De Te az EX vagy. Lelki szemetesládának kellesz, nem többre. Lehet később anyagilag is szeretne rád támaszkodni - azaz le akar húzni.

Szerintem hagyd a francba és szedj föl egy másik nőt. Vagy ha mellette maradsz, akkor ha szexet akarsz inkább járj el qrvázni (mellette nem fogsz tudni barátnőt tartani - ezt ugyanis nem nézné jó szemmel senki .... meg Ő is lehet, hogy megfúrná a dolgot)

2023. jan. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Hagyd békén, hogyha csak a punciját akarnád. Te az EXE vagy - bár tényleg nem értem, mekkora ész kell ahhoz, hogy valaki az exétől kérjen lelki támogatást - ha van gyerek, ha nincs
2023. jan. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

Az 1es írta jól, kihasznalnad szexre, ő meg kihasznal lelkileg.

És zavar téged, hogy ő sikerrel jár, míg ő elutasít.

Annyit tehetsz, hogy többet nem mész át hozzá, hadd békén, van elég baja igyis, neki csak lelki támaszra van szüksége.

2023. jan. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak használni akar érzelmileg.
2023. jan. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%
Én se akarok senkivel lefeküdni. Csak bonyolítja az életet.
2023. jan. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
Én megkérdezném a helyedben hogy tulajdonképpen mit akar :D
2023. jan. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!