Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerethetem 3 hét után? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethetem 3 hét után? Vagy mi ez amit érzek? 22F

Figyelt kérdés

3 hete vagyunk együtt. Eddig csak azt mondtam neki, hogy "imádlak", mivel tudtam hogy az SZ-betűs szót még nem mondhatom.

De együtt voltunk ma, és olyan furcsa érzés fogott el miközben a karomban ült. Nem fellángolás, annál komolyabb és állandó. Ez több mint az "imádlak".


2010. okt. 2. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebből szerelem lesz... :) hajrá :)
2010. okt. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az első válaszolóhoz. Hajrá:).
2010. okt. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne lovagolj a szavakon. Az élet nem egy hülye amcsi film, ahol ennek a kimondása új határokat nyit egy kapcsolatban.

Ha most úgy érzed hogy szereted akkor nyugodtan gondold úgy és kész és mondd meg neki, de ez nem valami hű de hatalmas dolog.

Én is voltam már úgy csajjal hogy azt hittem hogy nagyon szeretem, mégis most alig jut az eszembe, míg más sokkal kevésbé szeretett csajok is gyakrabban az eszembe jutnak.

2010. okt. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
:( ilyen embereket sajnálok,akikbe annyi önállóság sincs hogy megállapítsa mit érez,akar, menj anyucihoz azt kérdezd meg tőle
2010. okt. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az imádlak nem gyengébb jelző mint a szeretlek.Nem emlékszem hogy törvényt hoztak volna arra hogy csak 3 hét után lehet szeretni,de ha találtál ilyen paragrafust,akkor odaküldöm az ügyvédem,hogy találjon valami jogi hézagot.
2010. okt. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!