Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek,ha így kisemmizne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek,ha így kisemmizne a párotok?

Figyelt kérdés
4 évig voltam együtt a párommal soha nem volt tökéletes a kapcsolatunk,de én mindig törekedtem,hogy egyre előrébb jussunk.Rengeteget dolgoztam van,hogy havi 300 órákat,de ennek látszata is volt.1 eve drog problémái lettek és teljesen bekattant.Az utolsó időben nagyon durva vitaink voltak.Egyik este nagyon osszevesztunk,tetlegességig fajult a dolog és ameg fürdött osszeszedtem gyorsan 1 szatyor ruhát és eljöttem.Nyitott ajtónál fürdött, így pont rálátott a széfre és ez miatt nem mertem odamenni,pedig csak az én dolgaim vannak benne. A széfben voltak a családi ékszerek amiket örököltem, a saját ékszereim,óráim és elég sok penzem is. 2 hónapja könyörgök a cuccaimert,hogy had kapjam vissza,de az rá a válasz,hogy majd az új pasim vesz új cuccokat. Egyszerűen nem tudom feldolgozni,hogy 24 évesen itt állok 1 szatyor ruhával,miközben 6 éve azon dolgozom,hogy meglegyen mindenem.
2023. jan. 13. 01:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Jelentsd fel lopásért. Remélem látlelet van. Vagy egy barátodat kérd meg, hogy menjen oda veled.
2023. jan. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Rendőr ismerősöd esetleg, akivel oda tudnál menni? Vagy valaki erősebb barát? Ugye a széfhez nincs hozzáférése?
2023. jan. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A látleletről már lecsúsztam sajnos,mert 2 hónapja történt. Feljelenteni sajnos nem tudom,mert nem tudom bebizonyítani,hogy az az én ékszerem,penzem volt(valószínű,hogy már nincs belőle semmi)
2023. jan. 13. 01:28
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem merek sajnos senkivel odamenni,mert utána a "segítőm"kerulne bajba. Pont ezen vesztünk össze,hogy meglopott,hozzáfér a széfhez
2023. jan. 13. 01:30
 5/17 A kérdező kommentje:
Az egyik barátnőmnek van egy rendőr unokatestvére,azon gondolkodtam,hogy talán megkérném,hogy menjen oda és szólítsa fel,hogy adja át a cuccaimat,de ez valószínűleg törvénybe ütközik és a rendőr jöhet ki belőle rosszul. Szerintetek?
2023. jan. 13. 01:36
 6/17 anonim ***** válasza:
49%

Most komolyan sajnáljalak? Az első drogos alkalommal kellett volna lelépned.

Amúgy meg én simán szétüttetném 2 sráccal, és elhoznám minden cuccomat.

2023. jan. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy törvénybe ütközik e, de megkérdezni meg lehet. Ő majd úgyis elmondja.

Sajnálom, hogy ez történt.

2023. jan. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp menjél el a rendőrségre. Már régen el kellett volna. Lehet, hogy nem tudnak segíteni mert nem lehet bizonyítani, hogy azok az ékszerek voltak és a tiéd voltak. /Régen egy ismerősömnek az Ausztriában keresett több millioja veszett el így. Úgy volt lakást vesznek a barátjával. Miután odaadta a pénzt a pasi többé nem ismerte./ Amit itt írnak, hogy menj oda erős emberekkel... hát nekem nem lennének ilyen ismerőseim akik ilyen balhét bevallalnanak. Szóval csak a rendőrség maradt. Drukkolok neked.
2023. jan. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
16%
napi estimese...
2023. jan. 13. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
A drognak már a birtoklásáért is viszik... Utána össze tudod szedni a cuccaidat, ha addig nem kokózta el.
2023. jan. 13. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!