Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit szokott hisztizni általába a barátnőtök?

Figyelt kérdés
Egy hónapban hány nap kb ami értelmetlen gyerekes hisztivel tellik? És hány évesek vagytok?

2023. jan. 14. 13:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
28 és 29 évesek vagyunk. Nem szokott hisztizni.
2023. jan. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit.
2023. jan. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%
Anyád általában mennyit hisztizik?
2023. jan. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
7%

Első hisztinél figyelmeztetem, hogy ezt velem nem fogja csinálni. Másodiknál szakítok. Hisztis pcskra nincs időm.

33F

2023. jan. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
16%
Amikor volt, akkor minden héten rájött és bedobott valami shit tesztet, hogy legyen ürügye megsértődni. Sajnos szerettem és sokáig nem dobtam ki.
2023. jan. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
83%
Attol, hogy egy nő valami miatt nem tetszéset fejezi ki, még nem hisztizik ám...
2023. jan. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
69%
A ferfiak tobbet hisztiznek, csak mondom. Szoktam en is, a parom is. De en legalabb nem azon vergodok 10 percet, hogy elment fel percre az internet es kidobott a jatek a meccsbol XD A ferfiak sokkal tobbet hisztiznek csak ugy a levegobe, nem feltetlenul a parjukkal.
2023. jan. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
24%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Másik kérdés alatt egyhangúlag arra bíztatják a kérdezőt, hogy szakítson, ha hisztis a pasi. Ha itt ugyanezt írja valaki, az le van pontozva, a nőknek meg van magyarázva a bizonyítvány. :D

2023. jan. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
79%
Cuni, az a baj, ti azt veszitek hisztinek, ha egy nő mást gondol, mint ti.
2023. jan. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
77%

Kérdés: hány férfi tudja megkülönböztetni a hisztitől azt, ha egy nő kiáll magáért vagy a véleményéért?

Elárulok valamit: nem sokan. Akik igen, azok veregessék meg a vállukat, mert tényleg megérdemlik.


Azonban gyakorlatilag kultúra része is az, hogy a nőket hisztisnek véljük. Valódi hiszti felnőtt korba nem igazan van.

2023. jan. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!