Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális hogy ilyeneket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális hogy ilyeneket mondd ?

Figyelt kérdés
Bár mègcsak egy hónapja vagyok együtt a barátommal mar többször tett èrdekes megjegyzèseket, hogy Ő egyszer volt szerelmes de az a lány nem lehetett az övè ma meg szóba jött hogy egyszer volt első látásra szerelem nála ès hogy olyan volt mintha egy angyal pottyant volna le az ègből. 28 èves èn 23 vagyok. Mar többször jeleztem felè hogy nekem ne mondjon ilyeneket és most már ott tartok hogy kezdek kiabrandulni belőle. Èn is voltam szerelmes másba mègsem ecsetelgetem neki.
2023. jan. 16. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán tiszta nekem a szitu. Beléd nem szerelmes? Másba volt csak 1x szerelmes? Akkor minek vagy vele? Én lépnék. Kicsit kiábrándolni? Hát szórakozzon más energiáival... én azt keresném, aki engem szeret... addig mindenkinek csá. Ne becsüld le magad!
2023. jan. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kuka
2023. jan. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerelmes belém,de nem igazán èrtem minek mesèli ezeket el így..
2023. jan. 16. 20:32
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

De hát fent azt írtad, egyszer volt szerelmes, egy másik lányba. :D ?

Nem biztos, hogy szerelmes beléd, csak mond valamit, és vagy ő is elhiszi, vagy csak dumál. Ha szerelmes vagyok, elengedtem már a múltat, és nem filozofálgatok rajta, hogy ahhh jaj xy-t mennyire szerettem. Nem érdekel.


Ha valamit nem értesz, miért nem tudsz kérdezni? Ha valami rosszul esik, miért nem tudod kimondani? Senki nem fog ott állni helyetted, hogy kinyissa a száját helyetted! Tanuld meg érvényesíteni az igényeidet.

2023. jan. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rajtam kívűl volt egyszer szerelmes. Èn azt nem èrtem hogy hogy mondhatsz ilyet a jelenlegi párodnak hogy olyan volt mint egy angyal, elèh kellemetlen. :D èn nem egyszer szóltam már, többször nem szólok ..
2023. jan. 16. 20:37
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezdem azt hinni, hogy ezek kamu kérdések. Napi minimum 5 ilyen kérdés van, ami a lábtörlő, önbecsülés nélküli nők szarakodásait írják le.
2023. jan. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerelmes beléd, meg amúgy is mondta, hogy 1x volt szerelmes. Az jó, ha már kiábrándulsz.
2023. jan. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Most kell otthagyni.
2023. jan. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te csak azt hiszed hogy szerelmes beléd naivka....
2023. jan. 17. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!