Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő megüt egy férfit, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő megüt egy férfit, a férfi visszaadhatja?

Figyelt kérdés

Csak akkora erővel, amekkorával a nő is megütötte.

Vagy ez nem megoldás?

De ha meg nem, akkor a férfi megszűnik férfinak lenni, és papucs lesz?


2023. jan. 19. 11:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
38%

Kb elsüllyednék, ha megütnék egy nőt. Ha elkezdene tombolni, hadonászni, legfeljebb megfognám, hogy ne mozgolódjon.

Csak a turbófeministák hiszik azt, hogy egy konzervatív pali veri a nőket.

Vagy akkor én nem vagyok konzervatív.

Gyengébbeket csak a férgek nyomják el.

2023. jan. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem, senki nem üthet meg senkit, mindegy hogy nő vagy férfi. Csak akkor megengedhető, ha az illető az életét, testi épségét védi. Különben meg szakítani kell, egy verekedős emberrel ki akar együtt élni..
2023. jan. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Hans Pötterman ***** válasza:
88%
Senki ne verdessen senkit. Exemnek eljárt a keze néha/próbált/, de nem adtam neki elvből se vissza,mindig csak hárítottam,megfogtam a kezét max.
2023. jan. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
95%

Csak önvédelemből szabad erőszakhoz folyamodni, és akkor is csak indokolt mértékben.


Szóval megvédheted magad, feljelentést tehetsz testi sértésért.

Ha az ütés nem okozott fizikai károsodást vagy nem jelentett tényleges veszéályt, akkor ne üss vissza, inkább dobd ki a nőt/pasit.

2023. jan. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
58%
Nem kell ütni, a sokkoló majd lenyugtatja. Szépen összeesik, utána meg kell kötözni, amíg ki nem ér a zsandár.
2023. jan. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

"De ha meg nem, akkor a férfi megszűnik férfinak lenni, és papucs lesz?"


INkább az agresszív mitugrász pasikák nem férfiak, csak egy kis puffancs ideggörcsök.

2023. jan. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
12%

17.


Aki viszont tűri szó nélkül, az a jó ember, az igazi férfi...? Jézus volt ennyire naiv az Újszövetségben, hogy mindenféle kínzást zokszó nélkül eltűrt.

2023. jan. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
50%

17

Ki mondta, hogy szó nélkül tűrni kell?

Egy komoly beszélgetés, és ha megismétlődik a történet, akkor szakítás.

2023. jan. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Az oviban mindig azt mondom a gyerekeknek, hogy szóljanak nekem, ha valaki bántja őket, és én majd megbüntetem (tulajdonképpen én vagyok a karma :D ).

Ti nem jártatok óvodába? A verekedés, ütés, csúfolódás rossz dolog. Ilyen alap dolgokat meg kell kérdezni? :o

Nem, Pistike, a fikát nem eszzük meg! Ez a szint kb.

2023. jan. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

19.


A legtöbb helyen nem ilyen óvónéni/napközistanár volt, hanem az a típus, aki a rohadék gyerekre tett panaszra csak odamormogja két cigi között, hogy "majd figyelek rá", aztán folytatja a traccspartit a többi pedagógussal, olyan fontos témákban, mint az előző esti tévéműsor vagy a politika.

2023. jan. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!