Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elviselnétek,hogy a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elviselnétek,hogy a párotok mindenkire féltékeny és ennek durván hangot is ad mások előtt,de ha neki ír valaki akkor szerinte abban semmi nincs?

Figyelt kérdés

Csak egy példa:Legutóbb is bulizni voltunk egy nagyonn társasággal, ahol a férfiak többnyire az asztalnál iszogattak mi pedig táncoltunk, az asztalok között közlekedtünk. Állítása szerint egy számomra idegen pasi "le se vette rólam a szemét", mire felállt az asztaltól és agresszívan elzavarta a srácot.

Egy másik példa: ha valaki hív telefonon egyből megkérdezi,hogy ki volt az? van,hogy meg is nézi.


Viszont ha neki írkálnak akkor abban szerinte semmi nincs, szerinte ő jó pasi és ennyi. Válaszolni nem szokott nekik,de simogatja az EGO-ját.


Megkérdeztem,hogy az én EGO-mat miért nem simogathatják a férfiak,erre egy nagy vita kerekedett,mert szerintem +ha nekem más kell akkor mondjam meg neki!"


Már nagyon nehezen viselem a féltékenységét. Ezenkívül mindenben stimmel a kapcsolatunk,de már megfordult a fejemben,hogy a következő ilyen féltékenységi jelenet után kidobom...



2023. jan. 20. 12:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen eszemben sem lenne elviselni. Szart se ér, hogy minden más stimmel, ha evvel gyilkolja az idegrendszerem.
2023. jan. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
100%
Nem. Iszonyat önértékelési zavara lehet...
2023. jan. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Áh ezt egy percig se tűrd tovább.
2023. jan. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Anno volt egy ilyen párom . Öt évig voltunk. Mindenkire féltékeny volt aki nő volt és mozgott. Még ha a zebrán átengetem egy csinos nőt arra is. Öt évig bírtam.
2023. jan. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos megszívtad. Az ilyennel ilyen,q vagy csak rosszabbodik a kapcsolat. Más témája sem lesz soha, allandoan faggat vallat hibáztat leqrváz majd és esetleg üt is, attol meg boldog lesz.

Szívás egy ilyen ember.

2023. jan. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem viselném el.
2023. jan. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nagyon buta és önző emberrel hozott össze az élet, sajnállak.
2023. jan. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azonnal tipli, és rugd ki.

Nagyon de nagyon megkeseríti az ilyen ember a lelkivilágod, szíved, gyomrod :-).

És hosszútávon meg lealacsonyít hpgy semmire nem vagy jó. És ott van véged.

2023. jan. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fú ezt még olvasni is fárasztó volt, én biztos nem strapálnám magam egy ilyen labilis nyomorékkal.
2023. jan. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hasonló pasim volt, mindkettőnek volt bőven vaj a füle mögött. Én hűséges voltam, nem féltékenykedtem. Ez mindig eszembe jut, amikor féltékeny párokat látok magam körül, és sokszor igaznak bizonyul rájuk is ez a megfigyelésem. Valahogy úgy fogalmaztam meg "mindig az ugat, akinek vaj van a füle mögött" 😃
2023. jan. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!