Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azt mondta válasszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt mondta válasszak mit szeretnék,akkor miért ő dönti el?

Figyelt kérdés

Találkoztunk ma de el kellett mennie mivel eladja az autóját es elmentek a vasarloval oda ahol lakik es mondta hogy utana visszahozná a baratomat oda ahova kéri

Aztan a baratom megkerdezte hogy szeretném,hogy legyen jöjjön vissza hozzám vagy maradjon otthon,mondtam hogy szeretném ha visszajönne hozzám.

Erre elkezdett szabadkozni,hogy de holnap ugyis ide kell jöjjön a munkája miatt meg az ember ugyis hazavinné.


Kicsit rosszul esett hogy akkor miért kerdezett meg ha igy van vele?


2023. jan. 20. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Szerinted miért? Gondolta nem ezt fogod mondani. Lehazudja neked az eget , aztán ha teljesíteni kel akkor jön, hogy haaaaaat, ooooo, izeee.

Egy politikus a barátod? 😅

2023. jan. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

Attól tartok, nem ő a megfelelő partner...

Gyakorlatból...

A bizalom is ilyen lesz; bízom benned, de addig, amíg szem előtt vagy és azt csinálod, amit én gondolok, hogy csinálj...


Ez sajnos gyanakvásra ad okot, amit írtál

2023. jan. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Arra számított, hogy azt mondod "menjél nyugodtan haza, hogyha úgy is felajánlották". Esetleg más szituációban nem tapasztaltál eddig ilyet?? Úgy tesz, mintha kíváncsi lenne a döntésedre, de már magában rég döntött.
2023. jan. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De ha én döntök akkor vagy megmondom egyenesen,hogy figyelj maskor bepotoljuk vagy ha megkerdezem a masikat és szeretné akkor eljövök...
2023. jan. 20. 17:30
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Mert megváltozott a véleménye.
2023. jan. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Annyira nem volt fontos szerintem, te mit szeretnél, csak feltette a kérdést, hogy úgy tűnjön...
2023. jan. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem őszinte, villogni akar, de reméli, hogy megússza az erőfeszítést.
2023. jan. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A kényelme fontosabb volt, mint hogy veled töltsön több időt. Nagyjából ennyi a történet.
2023. jan. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hogy reagálnátok erre?

Engem elszomorított,hogy ezen leáll magyarázkodni ahelyett azt mondaná rendben szivesen visszajövök hozzád

2023. jan. 20. 18:46
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Baszki nem kell mindenen fennakadni.

Egyedül akkor idegeditene fel és szomorkodnek ha ezt többször eljátszotta már - hogy az én véleményem nem számít = beszélnék vele, hogy ez így nem jó és ha nem változtat mehet ahova akar én végeztem vele. Így reagálnék.

2023. jan. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!