Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem tart elég szexinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem tart elég szexinek?

Figyelt kérdés

Van egy nő, akivel előttem viszonya volt…tényleg nagyon jól néz ki, és rendszeresen megbámulja, végigméri, ezt mások is észrevették. Engem is szép lánynak tartanak, de kb egy az egyben az ellentéte vagyok: Szőke haj, pufibb arc, nem túl karakteres vonások, halvány szemöldök, világos szem, nagy mell, de derekam alig van. Volt, hogy ott voltam mellette, és úgy nézte végig a nőt.


Megnéztem az instagrammját, nem sok modellt/influenszert követ, de ők MIND olyan típúsuak mint az említett nő, és mindnek likeolja a képeit: Keskeny, csontos, karakteres arc, sötétbarna haj, sötét szemek, kis mell, vékony derék, formás fenék. És még az öltözködési stílusa is tök hasonló mindegyik nőnek, és nagyon nem olyan, mint az enyém.


Lehetséges, hogy ennek ellenére engem is szexinek tartson?



2023. jan. 20. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Ha szeretne nem lajkolna idegen csajok kepeit.
2023. jan. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Hm...nekem világ életemben alacsony, barna hajú, nagyon vékony csendes, visszahúzódó barátnőim voltak.

A feleségem meg 172 cm, sportos, vagány és szőke. Azaz teljesen az ellentéte. De ő volt az első és az egyetlen, akibe beleszerettem és a mai napig szeretem (tizenéve). Ezért is vettem el.


Ellenben nem "lájkolgatom" vadidegen p.csák képeit és nem méregetek senkit. Nem alázom meg a feleségem, mert szeretem és nekem ő a tökéletes nő.


Ezzel arra célzok, hogy simán lehet, hogy szexinek tart a párod, de akkor nem értem miért nézegeti mások képeit és miért méregeti a másik nőt. Nyilván nem tisztel. Viszont akkor nem is szeret. 🤔

2023. jan. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
2-es. Nem kell hinni a mesékben. A csávó le fog lépni, ez csak idő kérdése. A mostani helyzete kényelmes, gondolom a s*gge is ki van nyalva, szex amikor csak csettint. Majd egyszer beesik neki az álomnő aztán csaó! Óóó, mennyi ilyet láttam már. Ha én nő lennék, már csak az önbecsülésem sem engedné tovább a kapcsolatot. Szóval én bármennyit rá mernék tenni hogy dobva lesz a kérdező, csak az időpont nem világos még hogy mikor. A szexuális vonzalom általában mindent felülír, és itt nem a haj és a bőrszín a lényeg, hanem a karakter. A kérdező karaktere a csávónak szódával elmegy, de a fittness babák amik lázba hozzák. Sok sikert hozzá! Ha van tartásod keresel egy olyan pasit, akinek pontosan te kellesz! Nem kell megfogadni a tanácsomat, de az jusson az eszedbe hogy most pazarolod el a fiatalságod egy részét. Ez majd 40 felett jusson az eszedbe, és a fejed vered a falba!
2023. jan. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ywerd ***** válasza:
78%

Szerintem ő abban a kapcsolatban érzelmileg benne ragadt.

Nem csak " alkatilag" .

A te alkatod pl nekem inkább lenne preferált ,de nem ez a választás egyetlen szempontja . Már a külső preferencia...

2023. jan. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

3! Erre céloztam én is, csak szofisztikáltabban. :D


Kinézetre simán elképzelhető lenne, hogy bejön neki a kérdező mint nő akkor is, ha teljesen más karakter.


Viszont akkor ugye nem kellene folyamatosan bámészkodnia másfele.

2023. jan. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Csak viszonya volt, ha lehetne komolyabb is,lelepne.

A pasik ilyenek

2023. jan. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%

#6!

Nem a pasik ilyenek, ne vegyél minden pasit egy kalap alá.

Ti nők meg aranyásók vagytok, ha elfogy a pénz akkor vagytok olyan ügyesek hogy már a vége felé megvan a következő Dagobert bácsi.

2023. jan. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
Pedig szerintem gyönyörű nő lehetsz! Pont ilyen az esetem. :)
2023. jan. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Elképzelhető, hogy érzelmileg beleragadt az előző kapcsolatába. Velem is előfordult már. Idővel elmúlt. De ilyeneket azért sosem tettem...
2023. jan. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!