Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért igér ha nem tartja be?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért igér ha nem tartja be?

Figyelt kérdés

A barátom ugy köszönt el a telefonban mielőtt leraktuk,hogy visszahív miután hazaért.

10 percre volt ekkor otthonról,eltelt másfél óra és nem hívott. Udvariasságból mondta csak? Kuldott uzenetben egy cikket ez ido alatt de fel nem hivott ahogy mondta


2023. jan. 27. 17:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert ilyen ember.
2023. jan. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Lehet elfelejtette, kiment a fejéből. Velem is volt már ilyen. Bárkivel előfordulhat. Miért nem kérdezted meg tőle inkább..?
2023. jan. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Annyit mondott "mert nem időpontos" felhivott volna miután fürdött meg vacsorázott


De nekem ugy mondta ha hazaer felhiv,ez egy kicsit mas...

2023. jan. 27. 18:07
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Félreértés történt, te szeretnéd, hogy pontos időben hívjon ő neki meg nem tetszik jogosan, mert nem a gyereked. Felhivott volna, de hadd levegőhöz jutni.
2023. jan. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Rendben viszont akkor miert nem ugy mondta hogy mikor szabad vagyok hivlak nem konkrétan ha hazaert...
2023. jan. 27. 18:34
 6/14 anonim ***** válasza:
96%

De miért agyalsz ilyen apróságon? Szeret téged, tisztel, törődik veled ezen kívül? Ha ja akkor kár.

Lehet úgy gondolta, hogy nyilvánvaló, hogy azután hív miután végez a dolgával.

2023. jan. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mert én lelkiismeretes vagyok ha mondok valamit akkor azt ugy is csinálom ha nem akkor szólók hogy kicsit később hivlak
2023. jan. 27. 18:42
 8/14 anonim ***** válasza:
61%

Én is ilyen vagyok megértelek, ha taliztok elmondhatod neki, hogy nem tetszik, hogy nem tartja be a szavát, de szerintem csak feszkót generálna.

Ha máskor más helyzetben is hasonlóan jár el (többször) én akkor beszélnék vele erről.

Hanyagolnám ezt az esetet és nem is mondanám neki, hogy írjon vagy hívjon fel ha otthon van. Nem bosszúból, inkább kíváncsi lennék, hogy önszántából tudatná-e, hogy minden rendben ne aggódjak.

Lehet ő parancsként tekint a kérésedre, nem szereti ha "beszabályozzák" vagy nem is érti mire fel az aggódás hiszen felnőtt ember.

2023. jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
De nem totál mindegy? Ott ülsz az ágy szélén és lesed a telot addig? Nem mered bekapcsolni a tv-t?
2023. jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
Teljesen mindegy. Pl, háromszor ezt csinálja, negyedszer már tudod is mire számíts, megismerted az esti rutinját. Inkább az lenne gond ha aztán egyszer hamarabb hív és kiakad ha nem álltál készenlétben.
2023. jan. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!