Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekelne mások véleménye a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne mások véleménye a következővel kapcsolatban: Három éve vagyok a párommal, és nem vesz nekem semmit. A kérdés vajon miért?

Figyelt kérdés

Ez magában nem lenne gond, mert az exem az 5 éves kapcsolatunkban sem vett szülinapi/ karácsonyi ajándékon kívül ezt azt -és nem is vártam el. DE.


A párom az előző barátnőjének a világon mindent megvett.

Tele volt kizárólag baromi drága ruhákkal és táskákkal. (300 eurós MK és Hugo Boss …)


És fele ennyit sem várok el, de azért ha látja, hogy nekem pl egy jó nadrágom nincs, akkor engem miért nem ajándékoz meg eggyel?


Meg már nem egyszer előfordult, hogy azt mondta:

“A hétvége után kapsz egy

ilyen-olyan pulóvert”

aztán pedig csak nem vett.


A két gyerköcének viszont szintén heti- kétheti rendszerességgel rendel drága ruhákat.


Amit nem értek hogy a régi nö anno, meg a gyerekei miért, én meg vajon miért nem?



#ruha #ajándék #Nem vesz semmit
2023. jan. 28. 00:19
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Tanult a régiből, most máshogy csinálja. De amit megígér, azt teljesítenie kéne, bátran szólj, hogy kéred (pl. az ilyen-olyan pulóvert).
2023. jan. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Nem vagy neki elég fontos. Értem én nem várja az ember a nagy meglepiket de azért néha tényleg jól esne az ilyesmi ha rád is gondolna nem csak másokra.
2023. jan. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem is tanult a korábbi esetből. Bánja, hogy a volt nőnek vett, de azon már változtatni nem tud, így te nem kapsz.

A gyerek az teljesen más, ne is hasonlítsd magad hozzá.

2023. jan. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Ennyire tart,és nem is szeret,egy irigy ember, nekem nem kéne ilyen az biztos...
2023. jan. 28. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Miert az bűnhődik aki szeret egy masik miatt aki nem szerette?

Komolyan nem lehet rá számítani az biztos.

2023. jan. 28. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Vegyél magadnak.
2023. jan. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem kicsit olyan szaga van ennek, mintha egy pasi írta volna ki.
2023. jan. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te nem vagy fontos
2023. jan. 29. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat! 🙂
2023. jan. 30. 16:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!