Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! A párom anime...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! A párom anime nőkhöz kezdett el hasonlítgatni! Ez normális?

Figyelt kérdés

3 éves kapcsolatban vagyok, jegyesek vagyunk a párommal és minden tök okés volt eddig


Néha együtt nézünk animéket, eddig jó időtöltés volt, de mostanában elkezdett hasonlítgatni a párom anime nőkhöz

Már mondtam neki hogy zavar, mert szerintem h.lyeség, de azért se hagyja abba, mindig felhoz valamit

Nagyon idegesít

Mit tegyek hogy leálljon?



2023. jan. 28. 11:06
1 2 3
 1/25 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
65%

Szerintem csak bosszantgat, ne vedd komolyan is akkor leáll.


A nézők nélküli komédia felbomlik.

2023. jan. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
48%
Ezért nem kezdek animét néző fiúkkal.. valahol mind betegek. 🙆
2023. jan. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
Közölni kell vele, hogy akkor verje fiktív nőkre, de te nem kérsz egy ilyen szánalmas paliból.
2023. jan. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%

Ez elég szánalmas egy felnőtt férfitól..

Jobbat nem tudsz, mint egyszer (és csak egyszer) nagyon határozottan leszögezni, hogy ez baromi gáz és többet nem akarod ezt a baromságot halllgatni, úgyhogy álljon le. Ha folytatja, ott már a tisztelettel is gondok vannak, nem csak az eleve retardált becsípődésével.

2023. jan. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Te meg kezd el anime pasikhoz hasonlítani, hagy érezze mennyivel szarabb mint a fikciók. XD Jó móka ha akasztják a hóhért.
2023. jan. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
2%
Egy felnőtt férfitól valóban szánalmas lenne, de szerintem a kérdezőék maximum 23-24 évesek. Ennyi idősen meg az átlag ember sokminden, csak nem érett.
2023. jan. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
79%
Mert egy harminc felé ballagó pali nem felnőtt? Mint a 28 éves "kisfiú"? XD
2023. jan. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
1%
Hát, azért a kérdező se egy érett felnőtt nő szókészletével ír. És nem 7-es, alapesetben bizony nem mindegy, hogy 22 vagy 28.
2023. jan. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Én 25,a párom meg 26 éves

Nem vagyunk befásultak, de mikor minden nap azt hallgatom hogy olyan hajat kéne vágatnom mint Mikasa Ackerman-nak, vagy hogy neki olyan szép edzett teste van és eljárhatnék kondiba stb azért eléggé zavar (mert Mikasának vannak kockái én meg csak vékony vagyok, ezt mondja, de furcsa mert eddig nem volt baja vele)

2023. jan. 28. 11:55
 10/25 anonim ***** válasza:
68%
MINDEKTTŐ felnőtt. Tök mindegy hogy gyerek státuszban óhajt maradni, attól még nem gyerek.
2023. jan. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!