Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 és fél éve után a párom úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 és fél éve után a párom úgy érzi,hogy nem tudná elképzelni velem a jövőjét. Mit tehetnék férfiként ilyenkor a kapcsolatomban?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Két és fél éve vagyunk együtt,az első évben rengeteg problémán átmentünk,amit együtt legyőztünk. Alapvetően különbözünk,hiszen 'más helyről" jövünk(Család). Utóbbi 1 évben minden flottul működött,érzelmileg,persze kisebb nagyobb tipikus problémák mellett. Hirtelen azonban közölte,hogy szeret,amit el is hiszek hiszen érezhető és kimutatja,azonban közlése szerint nem tudja hogyan tudná elképzelni velem a jövőjét. Én 24/F ő 20/L.Persze én örültem neki,hogy elmondta az érzéseit,hiszen mégis csak egy visszajelzés. Nem élünk együtt,én külön lakás ő a szüleinél. Fériként mit tehetnék a kapcsolatom megmentése érdekében? Persze általánosságba véve várok válaszokat,hiszen érthető,hogy más ebbe nem tud belelátni. köszönöm.

2023. jan. 30. 12:05
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
nem mellékesen,éppen előző héten vettük meg a repjegyet Milánóba,március végére..
2023. jan. 30. 12:14
 2/29 anonim ***** válasza:
74%
Semmit!
2023. jan. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
74%
Méltósággal lezárni.
2023. jan. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%

Itt senki nem tudhatja, hogy érti ezt a "nem tudja hogyan tudná elképzelni veled a jövőjét".

Nem egyezik a tervetek a jövőre nézve? Összeköltözésről nem volt még szó? Lehet úgy gondolja már ideje lenne, de eddig te még csak meg sem említetted ezt a dolgot és ebből azt gondolja nem akarsz tovább lépni a kapcsolatba.

2023. jan. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudsz tenni semmit. Ha tisztáztátok hogy szeret s semmi problémája nincs, akkor igazából miért is kéne tudni elképzelni a közös jövőt? Én se tudom elképzelni hogy tudnék együtt élni a párommal, mi 4 és fél éve vagyunk együtt. Sőt sokszor az is eszembe jut mi van ha nem fogunk tudni együtt élni. Pedig minden tökéletes ahogy érzem, és nagyon szeretem. Szerintem ez nem feltétlen azért van mert a kapcsolattal van baja, csak magát nem tudja beleképzelni a helyzetbe. Én is csak 22 vagyok, tehát kb gondolom olyasmi mint ami bennem is van, hogy nem tudom elképzelni, hogy el kéne menjek itthonról, valakivel kettesben, egy saját háztartásba.. egyszerűen fura. De ettől én még várom hogy egyszer összeköltözzünk. Lehet hogy ő is ilyesmit érez. Mondjuk lehet nálatok egyéb probléma is, de ezt csak te tudod vele megbeszélni. Ha nincs oka hogy miért nem tudja elképzelni, akkor csak idegenkedik a helyzettől szerintem. Ha oka is van, azon lehet segíteni. De ezt nem fogod tjdni kiolvasni a fejéből ha nem mondja el.
2023. jan. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
4-es - ellenkezőleg,én 1 éve élek egyedül albérletben,így volt alkalmunk megnézni,hogyan működünk együtt. Beszéltünk korábban összeköltözésről,azonban ő egyetemre jár és mellette heti 20 órában dologzik(tehat nincs akkora keresete),így nem prioritás ez,majd csak ezek a dolgok után. Ettől még így is sokszor olyan mintha. Etéren nem volt alkalmazkodási problémánk.
2023. jan. 30. 13:39
 7/29 anonim válasza:
36%
Semmit. Ennyi idősen teljesen értelmetlen dolog komoly kapcsolatba kezdeni, hiszen úgyis vége lesz.
2023. jan. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
5-ös. Párom elmondása alapján ő 3-4 évvel későbbi jövőről beszél,és még az ,hogy benne jelen esetben nincs meg a "vágy" hogy együtt éljünk. Okosokat írtál,és köszönöm. Bennem él pl ez a vágy,azonban én egyszerűen elfogadom ezt a helyzetet,hogy egyéb részmunka és egyeteme mellett nincs realitása még.Ezt az idegen helyezetet felhozom majd neki,ugyanis nehézkesen jönnek ki belőle ha van valami problémája,és hátha ezzel én is tudok neki segíteni rávílágítani,hátha
2023. jan. 30. 13:43
 9/29 anonim ***** válasza:
92%
Csak hogy tisztázzunk valamit. Komoly kapcsolat nem 30+os emberek között van, hanem 2 olyan ember között akik képesek tudatosan, normálisan viselkedni és élni a másikkal. Ez legyen 16 vagy 60 éves. Sok fiatal jegyespár mögött elbújhatnak az érett 30as "jó kapcsolatban élő" párok!
2023. jan. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy 5ös vagyok, ha most egyetem és munka is van neki nem is csoda hogy ilyen esetleg. Lehet azt se tudja mit kezdjen magával a közeljövőben, ezért a közös életre még csak gondolni se tud. De ez egy szinten normális
2023. jan. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!